Konkurs MY LITTLE PONY. FILM

Konkurs MY LITTLE PONY. FILM

Ukochani bohaterowie dzieci na całym świecie wreszcie na wielkim ekranie! MY LITTLE PONY. FILM to zupełnie nowe przygody magicznych kucyków, które po raz pierwszy będą musiały opuścić baśniową Equestrię i wkroczyć z tajemniczy wielki świat. Z okazji premiery filmu mamy dla Was konkurs. Do wygrania dziecięce koszulki promujące animację MY LITTLE PONY. FILM. Otrzymają je osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie: „Jak ma na imię najbardziej towarzyski, roześmiany i kochający niespodzianki kucyk w animacji „My little Pony. Film”? Odpowiedzi należy przesłać na adres: konkurs@stylowy.net do 12 października 2017. Wygrywa 5 pierwszych poprawnych odpowiedzi.

Zwycięzcy konkursu:

J. Romanowicz

A. Dejak

K. Romanowicz

A. Pawelczyk

B. Pawelczyk

Pliki do pobrania

 • premiera dla dzieci

  MY LITTLE PONY. FILM

  My Little Pony: The Movie

  USA/Kanada 2017 / animowany/przygodowy/komedia / 99 min. / od b.o. lat

  premiera: 2017-10-06 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2017-10-06

  rezyseria: Jayson Thiessen

  scenariusz: Rita Hsiao, Meghan McCarthy, Michael Vogel

  obsada:

  Zupełnie nowe przygody magicznych kucyków, które po raz pierwszy będą musiały opuścić baśniową Equestrię i wkroczyć w tajemniczy wielki świat. Stadko dzielnych kucyków staje oko w oko ze swoim największym wrogiem. Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzinnego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszą w pełną przygód podróż,...

  Więcej informacji

Najbliższe wydarzenia

 • Massenet | KOPCIUSZEK | The Metropolitan Opera

  Massenet | KOPCIUSZEK | The Metropolitan Opera

  CKF Stylowy zaprasza na ostatnią w sezonie operowym 2017/18 transmisję z The Metropolitan Opera. 28 kwietnia 2018 godz. 18:55 na kinowym ekranie po raz pierwszy w Met „Kopciuszek” Julesa Masseneta. W tytułowej roli usłyszymy Joyce DiDonato, która zasłynęła jako wykonawczyni partii Kopciuszka także w wersji Rossiniego, a którą mogliśmy podziwiać w cyklu „The Met: Live in HD” jako Elenę w „La donna del lago”.

  więcej

 • Wiosna filmów w Polsce

  Wiosna filmów w Polsce

  Podróżujący po całej Polsce festiwal WIOSNA FILMÓW po raz kolejny trafi do Zamościa. To wyjątkowa okazja, by przedpremierowo zobaczyć najlepsze i najciekawsze filmy, wielokrotnie nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych świata. Zamojska replika festiwalu WIOSNA FILMÓW odbędzie się w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu w dniach 4-10 maja 2018, godz. 19:00.

  więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds