Konkurs MY LITTLE PONY. FILM

Konkurs MY LITTLE PONY. FILM

Ukochani bohaterowie dzieci na całym świecie wreszcie na wielkim ekranie! MY LITTLE PONY. FILM to zupełnie nowe przygody magicznych kucyków, które po raz pierwszy będą musiały opuścić baśniową Equestrię i wkroczyć z tajemniczy wielki świat. Z okazji premiery filmu mamy dla Was konkurs. Do wygrania dziecięce koszulki promujące animację MY LITTLE PONY. FILM. Otrzymają je osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie: „Jak ma na imię najbardziej towarzyski, roześmiany i kochający niespodzianki kucyk w animacji „My little Pony. Film”? Odpowiedzi należy przesłać na adres: konkurs@stylowy.net do 12 października 2017. Wygrywa 5 pierwszych poprawnych odpowiedzi.

Zwycięzcy konkursu:

J. Romanowicz

A. Dejak

K. Romanowicz

A. Pawelczyk

B. Pawelczyk

Pliki do pobrania

 • premiera dla dzieci

  MY LITTLE PONY. FILM

  My Little Pony: The Movie

  USA/Kanada 2017 / animowany/przygodowy/komedia / 99 min. / od b.o. lat

  premiera: 2017-10-06 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2017-10-06

  rezyseria: Jayson Thiessen

  scenariusz: Rita Hsiao, Meghan McCarthy, Michael Vogel

  obsada:

  Zupełnie nowe przygody magicznych kucyków, które po raz pierwszy będą musiały opuścić baśniową Equestrię i wkroczyć w tajemniczy wielki świat. Stadko dzielnych kucyków staje oko w oko ze swoim największym wrogiem. Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzinnego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszą w pełną przygód podróż,...

  Więcej informacji

Najbliższe wydarzenia

 • TOSCA - transmisja z The Metropolitan Opera

  TOSCA - transmisja z The Metropolitan Opera

  Tragiczna miłość wplątana w tryby polityki i historii. "Tosca" Pucciniego na stałe weszła do repertuaru teatrów operowych, pozwalając na stworzenie niezapomnianych kreacji wielu artystom. CKF „Stylowy” zaprasza na transmisję „Toski” z nowojorskiej The Metropolitan Opera 27 stycznia 2018 o godz. 18:55. W głównych rolach aktorki Florii Toski i kochającego ją malarza Cavaradossiego, zaplątanych w polityczne śledztwo okrutnego prefekta Scarpii, wystąpią Sonya Yoncheva i Vittorio Grigolo. W postać Scarpii wcieli się Željko Lučić.

  więcej

 • FERIE w KINIE

  FERIE w KINIE

  CKF „Stylowy” w Zamościu zaprasza najmłodszych widzów na ferie w kinie. W czasie zimowego wypoczynku we wtorki, środy i czwartki (30-31.01 i 1.02. oraz 6-8.02.2018) o godz. 10:30 odbędą się projekcje bajek poprzedzone ciekawymi spotkaniami lub konkursami.

  więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds