„Trzeci Anioł” - Waldemar Siatka - wystawa fotografii

„Trzeci Anioł”  - Waldemar Siatka - wystawa fotografii Galeria

CKF Stylowy oraz ZTF zapraszają na wystawę fotografii Waldemara Siatki pt. „Trzeci Anioł”. Wystawę można oglądać w Galerii Fotografii STYLOWY, w holu przed wejściem do sal kinowych, w listopadzie i w grudniu 2015.

W drodze na ziemi z misją. Tłumaczone z greckiego angelos lub hebr. mal’ach- posłaniec. Święty Augustyn powie: „Anioł oznacza funkcję, nie naturę. Pytasz jak się nazywa ta natura? – Duch. Pytasz o funkcję – Anioł. Przez to czym jest, jest duchem, przez to co wypełnia jest aniołem. W Lanckoronie, małym miasteczku na Podkarpaciu, jest motywem przewodnim dorocznej imprezy „Anioł w miasteczku” oraz wielu plenerów fotograficznych.

Waldemar Siatka (ur. 1958 r.)

Członek Rzeczywisty Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców, Sekretarz w Zarządzie Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego, Sekretarz w Zarządzie Okręgu Roztoczańsko-Podkarpackiego Związku Polskich Fotografików Przyrody oraz delegat na Walny Zjazd ZPFP, członek Towarzystwa Fotograficznego im. E. Osterloffa w Radomsku. Autor czterech wystaw indywidualnych oraz współautor kilkudziesięciu wystaw zbiorowych.

Najbliższe wydarzenia

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds