Deus ex machina – Waldemar Siatka – wystawa fotografii

Deus ex machina – Waldemar Siatka – wystawa fotografii

Centrum Kultury Filmowej Stylowy oraz Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zapraszają na wystawę fotografii Waldemara Siatki "Deus ex machina". Finisaż wystawy planowany jest na 26 września 2014 /piątek/ o godz. 17.00.

Technologię odkryliśmy prawie na samym początku. Towarzyszy nam, odkąd zaczęliśmy czynić sobie ziemię poddaną. Pod różnymi postaciami przenika nasze życie i wpływa na nie. Stale i wciąż, i tak bardzo, że prawie jej nie dostrzegamy. Stanowi jakby własny wszechświat, który przenika się z naszym i który stale chcemy rozwijać i zmieniać. Nie myślimy o nim a przecież jest.

Prezentowane na wystawie prace powstały podczas projektu realizowanego w Muzeum Lotnictwa w Krakowie w maju 2014 roku. Opowiadają o fascynacji autora światem techniki i jego oddziaływaniem na nasze życie codzienne.

Waldemar Siatka (ur. 1958 r.)

Z wykształcenia teleinformatyk, fotografuje amatorsko od 1990 roku. Sekretarz w Zarządzie Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego, Sekretarz w Zarządzie Okręgu Roztoczańsko-Podkarpackiego Związku Polskich Fotografików Przyrody oraz delegat na Walny Zjazd ZPFP, członek Towarzystwa Fotograficznego im. E. Osterloffa w Radomsku, Członek Rzeczywisty Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców.

Najbliższe wydarzenia

  • Wieczór Sylwestrowy w Kinie

    Wieczór Sylwestrowy w Kinie

    CKF Stylowy serdecznie zaprasza na Wieczór Sylwestrowy w Kinie 31 grudnia 2018. W programie: konkurs z nagrodami oraz projekcja dwóch przebojowych komedii: „Teraz albo nigdy” i „Pech to nie grzech”. W przerwie między seansami toast noworoczny. Początek o godz. 19:30. Cena: 39 zł/osoba

    więcej

Starsze wydarzenia
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds