Aktualności

HISTORIA MOJEJ MAŁEJ OJCZYZNY - konkurs fotograficzny

2015-06-06

CKF Stylowy oraz Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Historia mojej małej ojczyzny”. Celem konkursu jest popularyzacja tematyki historycznej regionu Zamościa i okolicy (Zamojszczyzny). W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich i studenci. Termin zgłaszania zdjęć mija 31 lipca 2015. Pula nagród wynosi 3000 zł. Regulamin konkursu poniżej oraz na stronie internetowej www.ztf.pl

więcej
Dziecięce Poranki Filmowe

2015-06-16

Od 20 czerwca rozpoczynamy cykl wydarzeń dla najmłodszych. Dziecięce Poranki Filmowe to możliwość zobaczenia ulubionych bohaterów na dużym ekranie. W każdy sobotni i niedzielny poranek o godz. 12.00 zapraszamy naszych najmłodszych widzów na projekcje bajek.

więcej
Konkurs JURASSIC WORLD

2015-06-27

Na ekranach CKF Stylowy "Jurassic World", film który pobił wszelkie rekordy popularności i zaliczył najlepszy w historii światowego kina weekend otwarcia! (pobił światowy rekord należący do filmu „Harry Potter i Insygnia Śmierci: część II” oraz zdeklasował amerykański rekord otwarcia, który dzierżył do tej pory film „Avengers”).

więcej
"W głowie się nie mieści" przedpremierowo w CKF STYLOWY

2015-06-18

W najbliższy weekend 20 i 21 czerwca zapraszamy na przedpremierowe pokazy "W głowie się nie mieści". Najnowsza animacja wytwórni Disneya/Pixara wejdzie na ekrany polskich kin 1 lipca ale już ten weekend będzie można obejrzeć film prawie dwa tygodnie przed oficjalną premierą!

więcej
Kino Konesera w czerwcu

2015-06-10

CKF Stylowy oraz DKF Senso serdecznie zapraszają na projekcje filmowe z cyklu Kino Konesera. Dwa ostatnie przedwakacyjne spotkania odbędą się 18 i 25 czerwca 2015 o godz. 19:00. 18 czerwca na ekranie obraz Abderrahmane'a Sissako pt. "Timbuktu", nagrodzony na festiwalu filmowym w Cannes i okrzyknięty ważnym głosem w sprawie ekstremizmu religijnego. "Timbuktu" podbija festiwale filmowe, a kolejne nagrody są potwierdzeniem jego wrażliwości i talentu. Na kolejnym spotkaniu przedpremierowy pokaz filmu „Feniks” w reżyserii Christiana Petzolda, twórcy słynnej „Barbary”, który podejmuje trudne tematy konsekwencji II wojny światowej. To jeden z najważniejszych niemieckich filmów ubiegłego roku.

więcej
JURASSIC WORLD - zestawy barowe

2015-06-06

12 czerwca na ekranach CKF Stylowy jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku. „Jurassic World” to niesamowite efekty i akcja, która wbija w fotele. A w kinowym barze super zestawy filmowe: popcorn + napój 0,5l + figurka z ulubionym dinozaurem. Zbierz całą kolekcję!

więcej
UWAGA KONKURS! DO WYGRANIA BILET NA SELAH SUE/KONCERT!

2015-06-10

18 czerwca 2015 o godz. 18:30 CKF Stylowy wyemituje specjalny pokaz z trasy koncertowej znanej wokalistki Selah Sue. Zapraszamy fanów Selah i miłośników dobrej muzyki na koncert na wielkim ekranie. A już dzisiaj mamy dla Was konkurs! Do wygrania wejściówka na pokaz koncertu Selah. Otrzyma ją osoba, które poprawnie poda tytuł najnowszej płyty Selah Sue. Odpowiedź należy przesłać na adres: konkurs@stylowy.net do 12 czerwca 2015. Wygrywa pierwsza poprawna odpowiedź. Regulamin konkursu poniżej.

więcej
,,Szachy świata” w CKF Stylowy

2015-06-05

Mieszczące się w CKF Stylowy Zamojskie Centrum Wystawowe "Szachy świata” zostało oficjalnie otwarte. Centrum prezentuje stałą ekspozycję zbiorów szachowych z rodzinnej kolekcji Magdaleny, Andrzeja i Weroniki Czochrów. Rodzinna kolekcja szachowa została w 2012 r. wpisana do Polskiej Księgi Rekordów i Osobliwości jako największa w Polsce i liczy ponad 240 kompletów szachów z całego świata. Zbiory można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 16.00 i w niedzielę od 14.00 do 17.00. Szczegółowe informacje na stronie www.zcwszachyswiata.pl

więcej
Przedsprzedaż biletów na Jurassic World 3D

2015-06-01

Gigantyczne dinozaury Spielberga wracają! Już 12 czerwca na ekranach CKF Stylowy jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku. „Jurassic World” to niesamowite efekty i akcja, która wbija w fotele. Kup bilety w przedsprzedaży już dzisiaj!

więcej
Komedia „Ostatni klaps” w Zamościu

2015-05-13

CKF Stylowy zaprasza na pokaz komedii „Ostatni klaps” w reżyserii autora „Drogi do raju” Gerwazego Reguły, według scenariusza Mariusza Pujszo. Projekcja filmu odbędzie się 5 czerwca 2015 o godz. 18:30. Jest ona częścią tournee filmowego po całej Polsce, podczas którego widzowie będą mogli nie tylko obejrzeć film na ekranie kina w swoim mieście, ale również osobiście spotkać aktorów promujących swoją nową produkcję.

więcej
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds