Polityka plików Cookies | Strona główna | Repertuar | Kontakt
baner
niebieskie tlo

Aktualności

Wystawa fotografii: Niespokojna skóra ziemi - Islandia

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” oraz Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zapraszają na wystawę fotografii Andrzeja Bąka zatytułowaną "Niespokojna skóra ziemi - Islandia". Otwarcie wystawy w poniedziałek 28 kwietnia 2014 o godz. 16:00.

więcej
CKF STYLOWY W WIELKANOC

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i wesołego Śmigusa Dyngusa oraz mnóstwo wiosennego optymizmu życzą pracownicy CKF Stylowy. Składając życzenia świąteczne informujemy, że w dniach 18-20 kwietnia 2014 Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” będzie nieczynne. Na seanse filmowe zapraszamy już w drugi dzień Świąt Wielkanocnych – 21kwietnia

więcej
Reportaż z Sacrofilmu w TVP Regionalna

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu oraz TVP Regionalna serdecznie zapraszają do obejrzenia reportażu z tegorocznego Sacrofilmu w paśmie wspólnym ośrodków regionalnych TVP, tzw. TVP Regionalna. Reportaż „W drodze do jednego Ojca - Sacrofilm 2014r.” zostanie wyemitowany w następujących terminach: 12.04.2014r. (sobota), godz. 16.00 i 21.04.2014r. (pn. Wielkanocny), godz. 14.30.

więcej
Miejsca przyjazne dzieciom w Zamościu

Klub Rodzica w Zamościu zaprasza do udziału w akcji, której celem jest wyszukanie na terenie miasta Zamościa miejsc przyjaznych dzieciom i ich rodzicom, w szczególności kawiarni, restauracji, muzeów, instytucji kulturalnych, instytucji publicznych i innych, to jest takich, które są przygotowane na wizytę rodziców z dziećmi i w których czują się oni mile widziani.

więcej
Rekordowy kwartał w Stylowym

Początek roku 2014 pod względem frekwencyjnym okazał się rekordowy dla Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu. Najwięcej widzów zgromadziły filmy: „Wkręceni”, „Jack Strong”, „Kamienie na szaniec”, „Hobbit: Pustkowie Smauga”, „Pod mocnym aniołem” oraz „Lego Przygoda”. Przez 3 miesiące zamojskie kino odwiedziło 61 823 widzów. To bardzo dobry wynik w porównaniu do minionego roku, który nie obfitował w kasowe produkcje i filmowe hity.

więcej
KINO KONESERA W KWIETNIU

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” oraz Dyskusyjny Klub Filmowy „Senso” serdecznie zapraszają na projekcje oraz spotkania filmowe z cyklu Kino Konesera. W kwietniu w repertuarze klubowym: „Biegnij, chłopcze, biegnij” - niesamowita i wzruszająca historia, która wydarzyła się naprawdę. Reżyserem filmu jest zdobywca Oscara Pepe Danquart. Projekcja filmu już 10 kwietnia 2014 o godz. 18:30.

więcej
400 lat później – wystawa fotografii

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” oraz Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne serdecznie zapraszają na wystawę fotografii Tadeusza Mierzwy poświęconą pamięci Szymona Szymonowica pt. „400 lat później”. Otwarcie wystawy w piątek 28 marca 2014 o godz. 17:00.

więcej
Kino Konesera w marcu: Zniewolony

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu oraz Dyskusyjny Klub Filmowy „Senso” zapraszają na seanse z cyklu Kino Konesera. W marcu na ekranie „Zniewolony. 12 Years a Slave” - jeden z najczęściej nagradzanych filmów roku, zdobywca Oscara w kategorii najlepszy film, okrzyknięty przez publiczność i krytykę absolutnym arcydziełem. Projekcja filmu w czwartek 27 marca 2014 o godz. 18:30.

więcej
Sacrofilm: podsumowanie

Zakończyły się XIX Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego Sacrofilm. W czasie 6-dniowego przeglądu widzowie obejrzeli 10 filmów, którym towarzyszyły prelekcje oraz dyskusje. Wśród gości nie zabrakło twórców. W tegorocznej edycji Sacrofilmu byli to dokumentaliści: Marcin Janos Krawczyk oraz Małgorzata Pabis. Program dopełniły wykłady, warsztaty telewizyjne oraz debata. Tematem wiodącym XIX Sacrofilmu była rodzina. W projekcjach filmowych Sacrofilmu wzięło udział ok. 1000 widzów.

więcej
Sacrofilm: warsztaty telewizyjne

„Spotkania na wspólnym „Przystanku Ziemia” w drodze do jednego Ojca” to tytuł warsztatów telewizyjnych, które odbyły się 12 marca 2014 w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu w ramach XIX Międzynarodowych Dni Filmu Religijnego Sacrofilm. Warsztaty poprowadził ks. Leszek Surma, dziennikarz TVP oraz ekipa Telewizji Regionalnej. W warsztatach wzięli udział uczniowie szkół ponadpodstawowych.

więcej
Sacrofilm: rekolekcje filmowe

Nowością tegorocznej, 19. edycji Międzynarodowych Dni Filmu Religijnego Sacrofilm były rekolekcje filmowe. Przewodniczył im ks. prof. Marek Lis z Uniwersytetu Opolskiego, który został uhonorowany przez organizatorów przeglądu Bramą - statuetką wręczaną osobom szczególnie zasłużonym dla Sacrofilmu. Treść rozważań rekolekcyjnych stanowiły cztery filmowe obrazy: „Maryja, Matka Jezusa”, „Kręgi”, „Przeszłość” oraz „Na głębinie”. Filmy były prezentowane w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w dniach 8-11 marca 2014.

więcej
Sacrofilm: Maryja, matka przez 24h

Tematyka maryjna dominowała w filmach prezentowanych w czasie pierwszych dni XIX Sacrofilmu. W filmowych spotkaniach w CKF Stylowy udział wzięli: Marcin Janos Krawczyk – dokumentalista i aktor pochodzący z Tomaszowa Lubelskiego, Małgorzata Pabis – reżyserka i dziennikarka katolicka, ks. prof. Marek Lis z Uniwersytetu Opolskiego oraz przedstawiciele festiwali religijnych z Włoch i Francji: Arnoldo Casali („Popoli e religioni” w Terni) i Piotr Rak („Kino i pojednanie” w La Salette).

więcej
f
baner reklama
baner reklama
baner reklama
baner reklama
baner reklama
baner reklama
KONTAKT

Centrum Kultury Filmowej "Stylowy"
w Zamościu

22-400 Zamość, ul. Odrodzenia 9
tel./fax 84 639 23 13
e-mail: ckf@stylowy.net

NA SKRÓTY

Website by dotbek.com