Aktualności

Skarb w Kinie pod Gwiazdami

2017-08-23

W sobotę 26 sierpnia zapraszamy na ostatnie, wakacyjne spotkanie z cyklu KINO POD GWIAZDAMI. Na ekranie SKARB - czarna komedia, osobliwy przykład filmu przygodowego zrealizowanego w naturalistycznej estetyce nowego kina rumuńskiego, w którym twórcy do perfekcji opanowali umiejętność opowiadania fascynujących historii za pomocą prostej formy. Start: godz. 21:00, dziedziniec Hotelu Mercure Zamość Stare Miasto. Wstęp wolny.

więcej
GANG WIEWIÓRA 2: Chrupać to my, a nie nas!

2017-08-23

Sprytny Wiewiór i jego wesoła ferajna powracają, by ocalić park przed podstępnym planem chciwego biznesmena. GANG WIEWIÓRA 2 na ekranach CKF Stylowy! Film współtwórcy takich animowanych hitów jak „MINIONKI”, „JAK UKRAŚĆ KSIĘŻYC”, „EPOKA LODOWCOWA 4”.

więcej
Wydarzenia specjalne 5. ZFF „Spotkania z historią”

2017-08-11

Potańcówka w stylu lat 20. i 30., karaoke z piosenką historyczną i filmową, spotkanie z Antonim Krauze i projekcja filmu „Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł”, pozakonkursowy pokaz filmu „Wołyń” Wojciecha Smarzowskiego oraz „Przegląd filmów TVP Historia” to atrakcje przygotowane w ramach wydarzeń specjalnych 5. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”.

więcej
Pokazy konkursowe 5. ZFF „Spotkania z historią”

2017-08-05

Do pokazów konkursowych 5. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią” nominowanych zostało 15 filmów, które powalczą o statuetkę Zamość Perła Renesansu, nagrody finansowe, a także o Nagrodę Publiczności. Pokazy konkursowe odbędą się w dniach 17-18 sierpnia 2017 w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu. Po każdym filmie zaplanowano spotkanie z twórcą.

więcej
"Neonowy byk" w Kinie pod Gwiazdami

2017-07-30

CKF „Stylowy", Miasto Zamość oraz Hotel Mercure Zamość Stare Miasto serdecznie zapraszają na "Kino pod gwiazdami". W najbliższą sobotę 5 sierpnia zagramy dla Państwa film pt. NEONOWY BYK. To wciągająca opowieść o czwórce wiecznych podróżników, która jest równocześnie metaforą stale przeobrażającej się Brazylii. Film został nagrodzony na MFF w Wenecji' 2015 oraz Warszawskim Festiwalu Filmowym '2015. Start: godz. 21:00, miejsce: dziedziniec Hotelu Mercure. Wstęp wolny.

więcej
MAŁA WIELKA STOPA

2017-07-26

Zapraszamy na nową animację – MAŁA WIELKA STOPA. Film współtwórcy takich animowanych hitów jak „Żółwik Sammy”, „Jak ukraść księżyc”, „Epoka lodowcowa 4”, „Minionki” na ekranach CKF Stylowy od 28 lipca.

więcej
"Julieta" Almodóvara w Kinie pod Gwiazdami

2017-07-26

JULIETA - to wielki powrót Pedro Almodóvara. W swoim nowym filmie reżyser „Porozmawiaj z nią” i „Volver” wraca do rzeczywistości, w której czuje się najlepiej: świata kobiet i ich namiętności. Na plenerową projekcję "Juliety" zapraszamy w sobotę 29 lipca o godz. 21:00 na dziedziniec Hotelu Mercure Zamość Stare Miasto. Wstęp wolny.

więcej
DUNKIERKA

2017-07-21

Dunkierka to najnowszy, wojenny film w reżyserii Christophera Nolana. Film o wydarzeniach z maja i czerwca 1940 roku, gdy z Dunkierki ewakuowano ponad 300 tys. żołnierzy. W produkcji wystąpili aktorzy reprezentujący kilka pokoleń: Fionn Whitehead, Tom Glynn-Carney, Jack Lowden, Harry Styles, Aneurin Barnard, James D’Arcy, Barry Keoghan, a także Kenneth Branagh, Cillian Murphy, Mark Rylance oraz Tom Hardy. Film na ekranach CKF Stylowy od piątku 21 lipca. Zapraszamy!

więcej
ŻYCIE ANIMOWANE w Kinie pod Gwiazdami

2017-07-18

"ŻYCIE ANIMOWANE" to niezwykle ciepły i poruszający dokument potwierdzający maksymę, że najlepsze scenariusze pisze samo życie. Film został wyróżniony miejscem na krótkiej liście kandydatów do oscarowej nominacji 2017. Na plenerową projekcję "Życia animowanego" zapraszamy w sobotę 22 lipca o godz. 21:00 na dziedziniec Hotelu Mercure Zamość Stare Miasto. Wstęp wolny.

więcej
Międzynarodowy Festiwal Fotografii WSCHODNIA

2017-07-21

„W chasydzkich kręgach” oraz „Izrael wczoraj i dziś” to dwie wystawy fotograficzne prezentowane w CKF Stylowy w ramach Międzynarodowego Festiwalu Fotografii WSCHODNIA organizowanego przez Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne.

więcej
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds