Aktualności

Nabór na warsztaty filmowe rozpoczęty!

2015-10-05

CKF Stylowy zaprasza młodzież szkolną na warsztaty filmowe. Tegoroczne zajęcia Młodzieżowego Klubu Filmowego skoncentrowane będą głównie wokół realizacji filmów dokumentalnych. Pod okiem specjalisty, uczestnicy warsztatów przejdą przez cały proces tworzenia filmu, od scenariusza do gotowego dzieła.

więcej
Kobiece wieczory w październiku

2015-09-27

CKF Stylowy zaprasza Panie na spotkania filmowe w kobiecym gronie. Już 8 października 2015, godz. 18:30 "Chemia" – inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o niezwykłej miłości dwójki młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci, miłości i szaleństwa. 22 października 2015, godz. 18:30 „Obce niebo” - historia trzymająca w napięciu niczym najlepszy thriller. Na ekranie obok rewelacyjnych Agnieszki Grochowskiej i Bartłomieja Topy, występują znakomita dziewięcioletnia debiutantka Basia Kubiak oraz legenda skandynawskiego kina Ewa Fröling. Przed seansem konkursy oraz upominki dla Pań. Partnerem październikowej edycji cyklu Kobiece wieczory w Stylowym są firmy kosmetyczne: Bielenda, Dermedic, Uroda oraz Hotel Mercure Zamość Stare Miasto.

więcej
Kino Konesera w październiku

2015-09-24

CKF „Stylowy” oraz DKF „Senso” zapraszają na projekcje filmowe z cyklu Kino Konesera. 1 października 2015 o godz. 19:00 w repertuarze dla miłośników dziesiątej muzy – NOC WALPURGI, znakomity debiut Marcina Bortkiewicza, w roli głównej Małgorzata Zajączkowska, wybitna polska aktorka, która ma w dorobku udział w hollywoodzkich produkcjach, m.in. w "Strzałach na Broadway'u" w reżyserii Woody'ego Allena. Z kolei 29 października 2015 o godz. 21:00 prezentowany na festiwalu w Cannes LOVE, film który w śmiały, świeży i wizualnie przełomowy sposób pokazuje fizyczną stronę miłości. Film wyłącznie dla widzów dorosłych, zawiera śmiałe sceny erotyczne.

więcej
Konkurs - wygraj koszulki z filmu SICARIO!

2015-09-27

Na ekranach CKF Stylowy „Sicario” – znakomicie zrealizowany, trzymający w nieustannym napięciu, a miejscami szokujący thriller twórcy „Labiryntu”. Oscarowe kreacje Benicio Del Toro i Emily Blunt to aktorski majstersztyk na miarę kreacji Jodie Foster i Anthony’ego Hopkinsa w „Milczeniu owiec”.

więcej
Zamojski Festiwal Podróży – Eskapady Kresowe

2015-09-22

Zamojskie Towarzystwo Turystyczne zaprasza na 1 Zamojski Festiwal Podróży Eskapady Kresowe. Wydarzenie odbędzie się w dniach 2-4 października 2015, m.in. w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu. Wśród gości-prelegentów: Ryszard Pawłowski, Leszek Cichy, Piotr Korczak, Ola Dzik, Jacek Wnuk, Marek Marcola, Jacek Podkościelny.

więcej
Kobiecy wieczór Stylowym

2015-09-11

CKF Stylowy zaprasza Panie na spotkania filmowe w kobiecym gronie. Już 25 września 2015, godz. 18:30 "Król życia" - film, który po seansie pozostawia widzów z uśmiechem na twarzy. To również zabawny przepis na odnalezienie szczęścia w codziennym życiu. W rolach głównych Robert Więckiewicz i Magdalena Popławska. Partnerem wrześniowej edycji cyklu Kobiece wieczory w Stylowym są firmy kosmetyczne: Bielenda, Dermedic i Uroda. Przyjdź na seans i wygrywaj nagrody!

więcej
DZIECIĘCE PORANKI FILMOWE – AGI BAGI

2015-09-08

Zapraszamy na spotkania filmowe dedykowane najmłodszym widzom. Dziecięce Poranki Filmowe to możliwość zobaczenia ulubionych bohaterów na dużym ekranie. Projekcje bajek dla maluchów w każdy sobotni i niedzielny poranek o godz. 12.00.

więcej
Kino Konesera we wrześniu

2015-09-09

CKF Stylowy oraz DKF Senso zapraszają na projekcje filmowe z cyklu Kino Konesera. We wrześniu w repertuarze dla miłośników X Muzy – PRAWIE JAK MATKA, film który zdobył Nagrodę Publiczności w sekcji Panorama na tegorocznym festiwalu w Berlinie oraz Specjalną Nagrodę Jury na festiwalu Sundance 2015. Projekcja filmu 17 września 2015 o godz. 19:00.

więcej
EVEREST 3D przedpremierowo w CKF Stylowy

2015-09-01

Zapraszamy na przedpremierowe pokazy filmu „Everest 3D” w weekend 11-13 września 2015 o godz. 18:00. To spektakularny thriller akcji opowiadający o jednej z najtragiczniejszych w historii wypraw na najwyższą górę świata, kiedy jednego dnia w śniegach Mount Everestu zginęło 15 wspinaczy. Film oparty na faktach. Premiera 18 września.

więcej
"Karbala" i "Everest" - ruszyła przedsprzedaż biletów!

2015-09-02

We wrześniowym repertuarze CKF Stylowy filmowe hity! Od 11.09. na ekranach KARBALA - najnowsza produkcja Krzysztofa Łukaszewicza, zdradzająca kulisy polskiej misji w Iraku i jednej z najbardziej bohaterskich bitew Polaków po II wojnie światowej. Od 18 września (a wcześniej przedpremierowo 11-13.09, godz. 18:00) zapraszamy na EVEREST - spektakularny thriller akcji oparty na historii jednej z najtragiczniejszych wypraw na najwyższą górę świata, kiedy jednego dnia w śniegach Mount Everestu zginęło 15 wspinaczy. Kup bilety w przedsprzedaży już dzisiaj!

więcej
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds