Aktualności

ŚLADAMI CHOPINA – wystawa fotografii

2016-10-05

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne i Centrum Kultury Filmowej Stylowy zapraszają na wystawę fotografii Janusza Wolińskiego zatytułowaną „Śladami Chopina”. Wystawę można oglądać do końca października. Wstęp wolny.

więcej
Kino Konesera w październiku

2016-10-06

CKF „Stylowy” oraz DKF „Senso” zapraszają na filmowe spotkania z cyklu Kino Konesera. W październiku w repertuarze dla miłośników dziesiątej muzy KRÓLESTWO (13.10.2016, godz. 19:00) - zachwycający film twórców "Mikrokosmosu" i "Makrokosmosu” oraz HISTORIA MARII (27.10.2016, godz. 19:00) - oparty na faktach poruszający filmowy portret głuchej i niewidomej od urodzenia Marie Heurtin, żyjącej we Francji pod koniec XIX wieku.

więcej
Kobiecy wieczór w Stylowym

2016-10-01

CKF Stylowy zaprasza Panie na spotkanie filmowe w kobiecym gronie. W październiku na ekranie „Dziewczyna z pociągu” - ekranizacja największego bestsellera ostatnich lat. Od wielu miesięcy nr 1 sprzedaży książek w Polsce. Na Kobiecy wieczór w Stylowym z filmem „Dziewczyna z pociągu” zapraszamy już. 13.10.2016 o godz. 18:45. Przed seansem atrakcje i upominki dla Pań.

więcej
DZIEWCZYNA Z POCIĄGU – KONKURS!

2016-10-07

DZIEWCZYNA Z POCIĄGU – ekranizacja największego bestsellera ostatnich lat od 7 października na ekranach CKF Stylowy. Z okazji premiery filmu mamy dla Was konkurs. Do wygrania koszulki promujące film lub książki Pauli Hawkins „Dziewczyna z pociągu”. Otrzymają je osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie: „Podaj imię i nazwisko aktorki, która jest odtwórczynią tytułowej roli w filmie „Dziewczyna z pociągu””.

więcej
„PARAUSZEK I PRZYJACIELE” - nowe odcinki!

2016-09-26

CKF Stylowy zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym na Dziecięce Poranki Filmowe. W październiku w każdą niedzielę o godz. 12.30 najmłodsi widzowie zobaczą serial „Parauszek i przyjaciele”.

więcej
Carlos Saura w Kinie Konesera

2016-08-31

„Argentyna, Argentyna” - nominowany do argentyńskiego Oscara muzyczny film mistrza hiszpańskiego kina - Carlosa Saury zostanie zaprezentowany na inauguracji nowego sezonu cyklu Kino Konesera. Na przedpremierowy pokaz filmu zaprasza CKF Stylowy i DKF Senso 29 września 2016 o godz. 19:00.

więcej
Kobiecy wieczór w Stylowym z Bridget Jones

2016-08-31

Laureaci Oscara – Renée Zellweger i Colin Firth - powracają w kontynuacji ikonicznej komedii o miłosnych i zawodowych przygodach Bridget Jones, autorki najzabawniejszego pamiętnika w historii kina i literatury. Trzecią część niekończących się miłosnych zawirowań w życiu Bridget Jones fanki zobaczą w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu podczas Kobiecego wieczoru 22 września 2016 o godz. 18:00. Przed seansem niespodzianki i konkursy dla Pań. Bilety: 15 zł.

więcej
DZIECIĘCE PORANKI FILMOWE - Parauszek i przyjaciele

2016-08-24

CKF „Stylowy” zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym na Dziecięce Poranki Filmowe. We wrześniu w każdą niedzielę o godz. 12.30 najmłodsi widzowie zobaczą serial „Parauszek i przyjaciele” w pełni realizowany w technice lalkowej. Każdy z odcinków w przystępny dla dzieci sposób porusza takie problemy jak szacunek, przyjaźń, tolerancja, odwaga, wytrwałość czy mądrość. Dzięki perypetiom zwierzątek dziecięcy widzowie uczą się dobrego wychowania, zasad życia społecznego, działania w grupie, odpowiedzialności i wiary we własne siły. Parauszek i przyjaciele to powrót do mądrej dydaktyki, podanej w sposób dostosowany do współczesnych realiów.

więcej
SMOLEŃSK

2016-08-30

Antoni Krauze, twórca wielokrotnie nagrodzonego dramatu historycznego „Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł”, odsłania kulisy tragedii, która wstrząsnęła całą Polską. Poruszającą muzykę do filmu skomponował Michał Lorenc. „Smoleńsk” na ekranach CKF Stylowy od 9 września 2016. Zapraszamy!

więcej
AMY w KINIE POD GWIAZDAMI

2016-08-15

„AMY”, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy – błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Amy Winehouse – z dala od kamer, prywatnie, intymnie, a także na scenie w świetle reflektorów. Jej talent, miłość i tajemnica w filmowym wydarzeniu, które zachwyciło i wzruszyło światową widownię. Na film zapraszamy już 27 sierpnia 2016 o godz. 21:00 w ramach wakacyjnego cyklu KINO POD GWIAZDAMI. Projekcja plenerowa odbędzie się na dziedzińcu Hotelu Mercure Zamość Stare Miasto. Wstęp wolny.

więcej
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds