Aktualności

Licytacja fotosów z planu zdjęciowego filmu "Wołyń"

2016-04-25

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu, Fundacja na Rzecz Filmu "Wołyń" oraz Stowarzyszenie Integracji Transgranicznej „Łączy nas Bug” zapraszają na licytację fotosów z planu zdjęciowego filmu „Wołyń”, której celem jest zbiórka pieniędzy na dokończenie realizacji filmu. Licytacja odbędzie się podczas spotkania z reżyserem - Wojciechem Smarzowskim - w niedzielę 1 maja 2016 o godz. 17:00 w CKF Stylowy.

więcej
Dziecięce Poranki Filmowe w maju

2016-04-10

CKF "Stylowy" zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym na Dziecięce Poranki Filmowe. W maju w każdą niedzielę o godz. 12.30 najmłodsi widzowie zobaczą zestaw bajek animowanych produkcji Orange Studio zatytułowany „W odmętach kosmosu, czyli o gwiazdce z nieba”. Ekranizacje powstały na podstawie popularnych książek dla dzieci, zawierają wiele elementów edukacyjnych i poznawczych. Czas trwania pokazu to ok. 65 min. Bilety: 9 zł

więcej
Kobiecy wieczór w Stylowym - przedpremierowe #WszystkoGra

2016-04-10

CKF Stylowy zaprasza na przedpremierowy pokaz filmu #WszystkoGra w ramach cyklu Kobiece wieczory w Stylowym. To pierwszy film z największymi hitami gigantów polskiej sceny muzycznej: Perfectu, Maanamu, T. LOVE czy Lombardu, w zupełnie nowych aranżacjach. #WszystkoGra to także opowieść o miłości, przyjaźni i radości życia. Historia, która działa niczym zastrzyk optymizmu i pozytywnej energii. Kobiecy wieczór w Stylowym z filmem #WszystkoGra odbędzie się 5 maja 2016 o godz. 18:30. Przed seansem atrakcje i upominki dla Pań. Bilety: 14 zł.

więcej
SKRAJNY MECHANIZM - PREMIERA FILMU

2016-04-11

CKF Stylowy zaprasza na premierę krótkometrażowego filmu fabularnego pt. "Skrajny mechanizm" w reżyserii Małgorzaty Kurzempy oraz spotkanie z twórcami. Projekcja filmu odbędzie się 25 kwietnia 2016 o godz. 16:30. Wstęp wolny. Odbiór bezpłatnych wejściówek w kasie kina.

więcej
Dziecięce Poranki Filmowe w kwietniu

2016-04-07

CKF "Stylowy" zaprasza dzieci powyżej 2. lat na Dziecięce Poranki Filmowe. W kwietniu w każdą niedzielę o godz. 12.30 najmłodsi widzowie wraz z rodzicami zobaczą zestaw bajek "Hurra" składający się z 5 odcinków z serii Mami Fatale i Hip Hip Hurra. Czas trwania pokazu to ok. 60 min. Bilety: 9 zł

więcej
Kobiece wieczory w kwietniu

2016-03-21

CKF Stylowy zaprasza Panie na kwietniowe spotkania z cyklu Kobiece wieczory. 7 kwietnia 2016 o godz. 18:30 na ekranie „Moje wielkie greckie wesele 2”. Przed laty w Polsce na pierwszej części komediowego hitu bawiło się prawie 350 tysięcy zachwyconych gości. Teraz czas na poprawiny! Z kolei 21 kwietnia 2016, godz. 18:30 w repertuarze dla Pań pojawi się baśń fantasy „Łowca i Królowa Lodu”, a wraz z nią spektakularne efekty specjalne, gwiazdorska obsada i jedne z najpiękniejszych kostiumów, jakie widzieliśmy w kinie. Ale przede wszystkim dowiemy się, czy miłość naprawdę zwycięży wszystko.

więcej
Okolice Canal Grande - wystawa fotografii

2016-03-29

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne, Centrum Kultury Filmowej Stylowy oraz autor Wojciech Wesołowski serdecznie zapraszają na wystawę fotografii pt. Okolice Canal Grande. Uroczysty wernisaż odbędzie się 4 kwietnia 2016 (poniedziałek) o godzinie 17:00 w Galerii Fotografii w CKF Stylowy.

więcej
"Major" Jurija Bykowa w Kinie Konesera

2016-03-31

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu oraz Dyskusyjny Klub Filmowy „Senso” zapraszają na film pt. „Major”. Najnowszy obraz rosyjskiego reżysera Jurija Bykowa to mocne, dobrze zrealizowane kino, skłaniające do refleksji nad naturą człowieka. Seans z cyklu Kino Konesera odbędzie się 14 kwietnia 2016 o godz. 19:00.

więcej
KUNG FU PANDA 3 oraz BATMAN v SUPERMAN - przedpremierowo w CKF Stylowy!

2016-03-19

Już 28 i 29 marca zapraszamy na przedpremierowe pokazy filmowe absolutnych hitów tej wiosny: Kung Fu Panda 3 oraz Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Filmy będzie można obejrzeć w CKF Stylowy 4 dni przed oficjalną premierą! Kup bilety już dziś w sprzedaży internetowej lub w kasach CKF Stylowy.

więcej
CKF STYLOWY W WIELKANOC

2016-03-20

Pełnych spokoju i nadziei świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz dobrego wypoczynku i wiosennego nastroju życzą Dyrektor i Pracownicy Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu.

więcej
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds