Aktualności

KINO KONESERA W LUTYM

2016-02-08

CKF "Stylowy oraz DKF "Senso" zapraszają na projekcję filmu „Umrika”. To ciepła i inteligentna komedia, która podbiła serca widzów tegorocznego festiwalu w Sundance, zdobywając Nagrodę Publiczności. Projekcja filmu w ramach cyklu Kino Konesera odbędzie się 18 lutego 2016 o godz. 19:00.

więcej
Podsumowanie Sacrofilmu

2016-02-04

Zakończyła się 21. edycja Międzynarodowych Dni Filmu Religijnego „Sacrofilm”. W pokazach filmowych wzięło udział 979 widzów. Na kinowych ekranach Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu oraz salach wykładowych Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu poruszany był temat miłosierdzia w ujęciu judaizmu, chrześcijaństwa oraz islamu.

więcej
Kobiece wieczory w lutym

2016-02-01

CKF "Stylowy" zaprasza Panie na filmowe spotkania z cyklu Kobiece wieczory. W lutym na ekranie "Planeta singli" – komedia w gwiazdorskiej obsadzie, z mnóstwem niespodzianek oraz "Jak to robią single" – zabawna i brutalnie szczera opowieść o świecie samotnych kobiet szukających miłości z Dakotą Johnson, Alison Brie, Leslie Mann i Rebel Wilson w rolach głównych. Kobiecy wieczór w Stylowym już 11 lutego 2016 o godz. 18:00 (Planeta singli) oraz 25 lutego 2016 o godz. 18:30 (Jak to robią single). Przed seansami atrakcje i upominki dla Pań. Bilety: 14 zł.

więcej
WALENTYNKOWY WEEKEND FILMOWY – przedsprzedaż biletów

2016-02-01

W walentynkowym repertuarze CKF Stylowy: PLANETA SINGLI – nowa komedia reżysera filmowego hitu Listy do M., OJCOWIE I CÓRKI - wzruszająca opowieść o odbudowywaniu więzi rodzinnych oraz JAK TO ROBIĄ SINGLE – zwariowana komedia z Dakotą Johnson (Pięćdziesiąt twarzy Greya) oraz Rebel Wilson w rolach głównych. Kup bilety w przedsprzedaży już dziś online lub w kasach kina!

więcej
Inauguracja 21. Sacrofilmu

2016-01-30

Rozpoczęły się 21. Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego "Sacrofilm". W programie zaplanowano projekcje filmów, wykłady, spotkania z twórcami, prelekcje filmoznawców i krytyków filmowych. Gośćmi tegorocznego Sacrofilmu będą twórcy filmowi: prof. Krzysztof Zanussi i Marcin Dudziak, filmoznawcy: ks. prof. Marek Lis, Piotr Kotowski, Wojciech Kałużyński, wykładowcy: ks. dr hab. Marian Pokrywka (KUL), rabin dr Joel Chaim Nowicki, a także przedstawiciele festiwali religijnych z Włoch i z Francji oraz Fundacji „Dunaj” Instytut Dialogu.

więcej
ŚWIĘTA GÓRA GRABARKA - wystawa w Galerii Fotografii Stylowy

2016-01-27

CKF Stylowy oraz ZTF serdecznie zapraszają na wystawę fotografii Marty Krawczyk pt. "Święta Góra Grabarka". Ekspozycja prezentowana będzie od 30 stycznia do 29 lutego 2016.

więcej
Retransmisje z Metropolitan Opera: „Aïda” i „Czarodziejski flet”

2016-01-20

CKF Stylowy zaprasza na retransmisje spektakli z The Metropolitan Opera z udziałem światowych gwiazd wokalistyki. Już 10 marca 2016 godz. 18:30 na ekranie arcydzieło Giuseppe Verdiego „Aïda”, a 29 maja 2016, godz. 16:00 „Zaczarowany flet” Mozarta w wersji familijnej - to idealna propozycja dla tych wszystkich, którzy miłością do opery pragną zarazić swoje dzieci lub wnuki. Bilety: 30 zł (normalny), 25 zł (ulgowy).

więcej
Oscary 2016 - 12 nominacji dla "Zjawy"

2016-01-20

"Zjawa" Alejandro Gonzáleza Iñárritu jest faworytem tegorocznych Oscarów, film ma szanse na 12 statuetek niemal we wszystkich najważniejszych kategoriach. Twórcom filmu już udało się zdobyć 3 Złote Globy. „Zjawa” to western oparty na faktach, w którym DiCaprio kreuje główną rolę trapera Hugh Glassa szukającego zemsty na kolegach, którzy pozostawili go bez pomocy po ataku niedźwiedzia. Film na ekranach CKF Stylowy od 29 stycznia.

więcej
PLANETA SINGLI - przedsprzedaż biletów

2016-01-20

„Planeta Singli” nie jest kolejną polską komedią romantyczną. Nie wywoła u nikogo depresji, ani napadu wściekłości. To komedia romantyczna, na jaką zasługują widzowie, skrojona według najlepszych światowych wzorców – pełna błyskotliwego humoru i wzruszeń. W gwiazdorskiej obsadzie: Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Danuta Stenka, Paweł Domagała i in. „Planeta Singli” na ekranach CKF Stylowy od 5 lutego 2016. Kup bilety w przedsprzedaży już dzisiaj!

więcej
Kobiece wieczory w styczniu

2016-01-05

CKF Stylowy zaprasza na spotkania filmowe z cyklu Kobiece wieczory. W styczniu w repertuarze dla Pań „Moje córki krowy” (14 stycznia 2016 o godz. 19:15) z genialnymi kreacjami aktorskimi: Agaty Kuleszy, Gabrieli Muskały, Mariana Dziędziela i Marcina Dorocińskiego oraz najnowszy film Janusza Majewskiego „Excentrycy czyli po słonecznej stronie ulicy” (28 stycznia 2016, godz. 18:30). Przed seansem atrakcje i upominki dla Pań.

więcej
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds