Aktualności

„PARAUSZEK I PRZYJACIELE” - nowe odcinki!

2016-09-26

CKF Stylowy zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym na Dziecięce Poranki Filmowe. W październiku w każdą niedzielę o godz. 12.30 najmłodsi widzowie zobaczą serial „Parauszek i przyjaciele”.

więcej
Carlos Saura w Kinie Konesera

2016-08-31

„Argentyna, Argentyna” - nominowany do argentyńskiego Oscara muzyczny film mistrza hiszpańskiego kina - Carlosa Saury zostanie zaprezentowany na inauguracji nowego sezonu cyklu Kino Konesera. Na przedpremierowy pokaz filmu zaprasza CKF Stylowy i DKF Senso 29 września 2016 o godz. 19:00.

więcej
Kobiecy wieczór w Stylowym z Bridget Jones

2016-08-31

Laureaci Oscara – Renée Zellweger i Colin Firth - powracają w kontynuacji ikonicznej komedii o miłosnych i zawodowych przygodach Bridget Jones, autorki najzabawniejszego pamiętnika w historii kina i literatury. Trzecią część niekończących się miłosnych zawirowań w życiu Bridget Jones fanki zobaczą w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu podczas Kobiecego wieczoru 22 września 2016 o godz. 18:00. Przed seansem niespodzianki i konkursy dla Pań. Bilety: 15 zł.

więcej
DZIECIĘCE PORANKI FILMOWE - Parauszek i przyjaciele

2016-08-24

CKF „Stylowy” zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym na Dziecięce Poranki Filmowe. We wrześniu w każdą niedzielę o godz. 12.30 najmłodsi widzowie zobaczą serial „Parauszek i przyjaciele” w pełni realizowany w technice lalkowej. Każdy z odcinków w przystępny dla dzieci sposób porusza takie problemy jak szacunek, przyjaźń, tolerancja, odwaga, wytrwałość czy mądrość. Dzięki perypetiom zwierzątek dziecięcy widzowie uczą się dobrego wychowania, zasad życia społecznego, działania w grupie, odpowiedzialności i wiary we własne siły. Parauszek i przyjaciele to powrót do mądrej dydaktyki, podanej w sposób dostosowany do współczesnych realiów.

więcej
SMOLEŃSK

2016-08-30

Antoni Krauze, twórca wielokrotnie nagrodzonego dramatu historycznego „Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł”, odsłania kulisy tragedii, która wstrząsnęła całą Polską. Poruszającą muzykę do filmu skomponował Michał Lorenc. „Smoleńsk” na ekranach CKF Stylowy od 9 września 2016. Zapraszamy!

więcej
AMY w KINIE POD GWIAZDAMI

2016-08-15

„AMY”, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy – błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Amy Winehouse – z dala od kamer, prywatnie, intymnie, a także na scenie w świetle reflektorów. Jej talent, miłość i tajemnica w filmowym wydarzeniu, które zachwyciło i wzruszyło światową widownię. Na film zapraszamy już 27 sierpnia 2016 o godz. 21:00 w ramach wakacyjnego cyklu KINO POD GWIAZDAMI. Projekcja plenerowa odbędzie się na dziedzińcu Hotelu Mercure Zamość Stare Miasto. Wstęp wolny.

więcej
BLUE RUIN w KINIE POD GWIAZDAMI

2016-08-15

Opowiedziany za pomocą hipnotycznych obrazów, trzymający w napięciu, które chwilami trudno znieść, „Blue Ruin” wpisuje się w tradycje najlepszych amerykańskich thrillerów. Na film zapraszamy już 20 sierpnia 2016 o godz. 21:00 w ramach wakacyjnego cyklu KINO POD GWIAZDAMI. Projekcja plenerowa odbędzie się na dziedzińcu Hotelu Mercure Zamość Stare Miasto. Wstęp wolny.

więcej
Laureaci 4. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”

2016-08-19

Zakończył się 4. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”. Werdyktem jury w składzie: Tadeusz Doroszuk, Stanisław Królak, Adam Sikorski, statuetkę „Zamość Perła Renesansu” w kategorii najlepszy film dokumentalny otrzymał obraz „Dotknięcie Anioła” w reżyserii Marka Tomasza Pawłowskiego.

więcej
Dziecięce Poranki Filmowe w sierpniu

2016-07-09

CKF „Stylowy” zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym na Dziecięce Poranki Filmowe. W sierpniu w każdą niedzielę o godz. 12.30 najmłodsi widzowie zobaczą zestaw bajek animowanych produkcji Orange Studio zatytułowany „Małe co nieco, w tle z hecą”. Ekranizacje powstały na podstawie popularnych książek dla dzieci, zawierają wiele elementów edukacyjnych i poznawczych. Czas trwania pokazu to ok. 65 min. Bilety: 9 zł

więcej
Krajobrazy wyobraźni – wystawa fotografii w Galerii Stylowy

2016-08-01

Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu, Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zapraszają do Galerii Stylowy na wystawę Beaty Ostachowicz zatytułowaną „Krajobrazy wyobraźni”. Wernisaż odbędzie się w piątek 5 sierpnia 2016 o godzinie 17.00. Po wernisażu zapraszamy na multimedialny pokaz fotografii o tematyce przyrodniczej do sali studyjnej.

więcej
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds