Aktualności

RODZINNE HISTORIE w KINIE POD GWIAZDAMI

2016-07-09

„Historie rodzinne’ to niezwykły, przełamujący gatunkowe konwencje film nominowanej do Oscara scenarzystki i reżyserki Sary Polley, która w podwójnej roli filmowca i detektywa, prowadzi śledztwo, mające odkryć sekrety jej własnej rodziny. „Historie rodzinne’ w pasjonujący sposób odsłaniają kolejne warstwy rodzinnych mitów i wspomnień, by w końcu odkryć szokującą prawdę ukrywaną przez rodziców artystki. Na film zapraszamy już 30 lipca 2016 o godz. 21:00 w ramach wakacyjnego cyklu KINO POD GWIAZDAMI. Projekcja plenerowa odbędzie się na dziedzińcu Hotelu Mercure Zamość Stare Miasto. Wstęp wolny.

więcej
Okulary 3D na własność

2016-07-12

Od 15 lipca CKF Stylowy nie wypożycza okularów 3D. Nowe, osobiste okulary 3D można zakupić w kasach i barach kinowych w cenie 3 zł. Są w wersji dla dzieci i dla dorosłych. Po obejrzeniu filmu nie wyrzucaj okularów. Można z nich korzystać przy kolejnych seansach 3D, bez konieczności ponownego ich zakupu.

więcej
HARDKOR DISKO w KINIE POD GWIAZDAMI

2016-07-09

„Hardkor Disko” to debiut filmowy Krzysztofa Skoniecznego, reżysera i twórcy kultowych, wielokrotnie nagradzanych teledysków dla m.in. Mister D. (projekt pisarki Doroty Masłowskiej z gościnnym udziałem m.in. top modelki Anji Rubik), Brodki, Nosowskiej, Projektu Warszawiak, donGURALesko, czy hitu Jamala – „Defto.” W roli głównej Marcin Kowalczyk, jeden z najciekawszych polskich aktorów młodego pokolenia, uhonorowany Nagrodą Aktorską Festiwalu Filmowego w Gdyni i Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego. Na film zapraszamy już 23 lipca 2016 o godz. 21:00 w ramach wakacyjnego cyklu KINO POD GWIAZDAMI. Projekcja plenerowa odbędzie się na dziedzińcu Hotelu Mercure Zamość Stare Miasto. Wstęp wolny.

więcej
DZIKIE HISTORIE w KINIE POD GWIAZDAMI

2016-07-05

Dzikie historie” - absolutnie szalona komedia, największy hiszpańskojęzyczny przebój ostatnich lat, którego bohaterami jest sześć osób na skraju załamania nerwowego, mówiących światu "dość!" Na film zapraszamy już 16 lipca 2016 o godz. 21:00 w ramach wakacyjnego cyklu KINO POD GWIAZDAMI. Projekcja plenerowa odbędzie się na dziedzińcu Hotelu Mercure Zamość Stare Miasto. Wstęp wolny.

więcej
Innowacje w CKF Stylowy: nowe ekrany, system 3D oraz trójwymiarowe okulary na własność

2016-07-05

CKF "Stylowy" od 15 lipca 2016 wprowadza nowoczesną technologię obrazu 3D – system DepthQ, zapewniający wyjątkowe wrażenia podczas oglądania filmów w trójwymiarze. W zamojskim kinie zostaną wymienione także ekrany. Nowe, srebrne, pozwolą na wyświetlanie ostrych, precyzyjnych obrazów z minimalnym efektem powidoku. Dzięki nim oraz systemowi DepthQ obraz staje się jaśniejszy i jeszcze bardziej wyrazisty. Nowa technologia jest przyjazna środowisku gdyż system wymaga energooszczędnych lamp o mniejszej mocy.

więcej
FOTOGRAFIA KRAJOBRAZU – nowa wystawa w Galerii Stylowy

2016-07-07

„Fotografia krajobrazu” to tytuł najnowszej wystawy zbiorowej prezentowanej w Galerii Stylowy. Uroczysty wernisaż odbędzie się 8 lipca 2016 o godzinie 17:00. Wystawa została zorganizowana z okazji 55-lecia istnienia Zamojskiego Towarzystwa Fotograficznego.

więcej
Dziecięce Poranki Filmowe w lipcu

2016-06-07

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym na Dziecięce Poranki Filmowe. W lipcu w każdą niedzielę o godz. 12.30 najmłodsi widzowie zobaczą zestaw bajek animowanych produkcji Orange Studio zatytułowany „O zimie w środku lata”. Ekranizacje powstały na podstawie popularnych książek dla dzieci, zawierają wiele elementów edukacyjnych i poznawczych. Czas trwania pokazu to ok. 65 min. Bilety: 9 zł

więcej
Gdzie jest Dory? - najnowsza animacja Disney/Pixar

2016-06-10

Od piątku 17 czerwca na ekranach CKF Stylowy - „Gdzie jest Dory” - najnowsza animacja studia Disney/Pixar. Kiedy Dory mawiała „mówi się trudno i płynie się dalej” w nagrodzonym Oscarem filmie „Gdzie jest Nemo”, raczej nie zdawała sobie sprawy z tego, co ją jeszcze w życiu czeka – chociaż pewnie i tak by zapomniała...

więcej
Weź udział w filmie z okazji 90-lecia zamojskiego kina

2016-06-07

Zostań bohaterem filmu, który powstaje z okazji 90-lecia istnienia zamojskiego kina. Poznaj tajniki pracy na planie z profesjonalną ekipą i reżyserem! Szukamy osób w każdym wieku, które przed kamerą podzielą się swoimi wspomnieniami związanymi z kinem.

więcej
Dziecięce Poranki Filmowe w czerwcu

2016-05-11

CKF "Stylowy" zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym na Dziecięce Poranki Filmowe. W czerwcu w każdą niedzielę o godz. 12.30 najmłodsi widzowie zobaczą zestaw bajek animowanych produkcji Orange Studio zatytułowany „Latające historie”. Ekranizacje powstały na podstawie popularnych książek dla dzieci, zawierają wiele elementów edukacyjnych i poznawczych. Czas trwania pokazu to ok. 65 min. Bilety: 9 zł

więcej
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds