Aktualności

MARATON FILMOWY

2014-10-24

CKF Stylowy zaprasza na MARATON FILMOWY – 31 października 2014 o godz. 19:00. W programie projekcje filmów: "[REC] 4: APOKALIPSA" - powrót do krwawych korzeni serii i zwieńczenie cyklu, który rozsławił na świecie hiszpańskie horrory oraz "ROGI" z życiową kreacją Daniela Radcliffe’a.

więcej
Nowy cennik biletów – od 31 października

2014-10-15

Informujemy, że od dnia 31 października ulega zmianie cennik biletów do kina. Bilety normalne i ulgowe na filmy 2D i 3D oraz vouchery będą droższe o złotówkę. Bez zmian pozostają bilety na filmy w sali studyjnej oraz bilety grupowe. Jednocześnie informujemy, że z dniem 1 listopada CKF Stylowy wprowadza Kartę Dużej Rodziny, która uprawnia do zniżki na bilet do kina w wysokości 10% od ceny regularnej.

więcej
Dotyk Terpsychory - wystawa fotografii w Galerii Stylowy

2014-10-01

Centrum Kultury Filmowej Stylowy oraz Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zapraszają na wystawę fotografii Ewy Waszczuk zatytułowaną "Dotyk Terpsychory".

więcej
Młodzieżowy Klub Filmowy - WARSZTATY FILMOWE

2014-10-04

Chcesz poznać tajniki reżyserii, scenopisarstwa, montażu oraz pracy operatora filmowego? Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na warsztaty filmowe Młodzieżowego Klubu Filmowego. W programie: obsługa sprzętu audiowizualnego, nauka tworzenia scenariusza, podstawy organizacji planu i działań reżysera, montaż. Warsztaty skierowane są do młodzieży gimnazjalnej i licealnej, pasjonującej się sztuką filmową.

więcej
Kobiece wieczory w Stylowym – nowy sezon!

2014-09-30

CKF Stylowy zaprasza na filmowe spotkania dla Pań. Nowy sezon Kobiecych wieczorów w Stylowym rozpoczynamy już 16 października 2014 /czwartek/, godz. 18:00. Na ekranie najlepszy film 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni - „Bogowie”. Kolejne spotkanie w kobiecym gronie odbędzie się 30 października 2014 /czwartek/, godz. 18:30. Panie obejrzą „Dla ciebie wszystko” - niezwykłe love story oparte na bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa.

więcej
Kino Konesera w październiku

2014-10-05

CKF„Stylowy” oraz DKF „Senso” serdecznie zapraszają na seans z cyklu Kino Konesera. Na pierwszym jesiennym spotkaniu, 23 października 2014, godz. 18:30 miłośnicy dobrego kina obejrzą „Dzikie historie” - największy hiszpańskojęzyczny przebój ostatnich lat, wyprodukowany przez Pedro Almodovara. Będzie to przedpremierowy pokaz filmu, którego premiera została zaplanowana na 2 stycznia 2015.

więcej
BOGOWIE - przedpremierowe pokazy najlepszego filmu 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni

2014-09-09

Film "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego zdobył najbardziej prestiżową nagrodę filmową w Polsce - Złote Lwy. Produkcja otrzymała w sumie aż 5 statuetek, w tym najważniejsze - grand prix Konkursu Głównego oraz nagrodę za męską rolę pierwszoplanową, która przypadła Tomaszowi Kotowi. Jury doceniło ponadto scenariusz, scenografię oraz charakteryzację.

więcej
Prezydent Miasta Zamość zaprasza na pokaz najnowszego filmu Adama Sikorskiego – „Jeżeli zapomnimy o nich…”.

2014-09-25

Film polskiego reżysera opowiada o historii masowej akcji przeciwko ludności polskiej przeprowadzonej przez Ukraińską Powstańczą Armię (UPA) na Wołyniu. W „Jeżeli zapomnimy o nich…” skupiamy się na jednym z najbrutalniejszych epizodów rzezi wołyńskiej – mordzie blisko tysiąca Polaków w Ostrówkach i Woli Ostrowieckiej. W filmie Sikorskiego wystąpili ostatni żyjący świadkowie tych tragicznych wydarzeń.

więcej
Pszczółka Maja. Film - konkurs

2014-09-30

Na ekranach CKF Stylowy uskrzydlająca opowieść o najbardziej rezolutnej pszczółce świata w zupełnie nowej odsłonie. Zapraszając na bajkę "Pszczółka Maja. Film", ogłaszamy konkurs. Do wygrania gadżety z najsławniejszą pszczółką na świecie. Otrzymają je osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie: „Jak ma na imię najlepszy przyjaciel pszczółki Mai”. Odpowiedzi należy przesłać na adres: konkurs@stylowy.net do 3 października 2014. Wygrywają 2 pierwsze poprawne odpowiedzi!

więcej
Przedpremierowe pokazy filmu Pszczółka Maja

2014-09-07

Sympatyczna pszczółka Maja i jej przyjaciele to ukochani bohaterowie milionów nie tylko małych widzów. Ich nowe przygody to jak zawsze potężna dawka znakomitej zabawy i pozytywnych emocji. Przedpremierowe pokazy PSZCZÓŁKA MAJA. FILM już 20 i 21 września. Oficjalna premiera ogólnopolska 26 września. Tej jesieni znów modne będą żółto-czarne paski!

więcej
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds