Aktualności

Muzyczne klimaty w KINIE POD GWIAZDAMI

2014-07-24

W najbliższy weekend 25-26 lipca 2014 /piątek-sobota/ w KINIE POD GWIAZDAMI filmy o legendach świata muzyki. W piątek 25 lipca na dziedzińcu Hotelu Mercure miłośnicy kina pod chmurką zobaczą dokument muzyczny Martina Scorsese „Rolling Stones w blasku świateł”. Reżyser pokazuje w nim Rolling Stonesów jakich świat jeszcze nie widział. Kręcąc w słynnym Beacon Theater w Nowym Jorku jesienią 2006, Scorsese zgromadził ekipę największych fachowców, aby uchwycić wielką siłę legendarnego zespołu. W sobotę film o życiu, muzyce i globalnym fenomenie Boba Marleya. „Marley” to nie tylko duża dawka znakomitej zabawy i barwna podróż do świata muzyki, ale również pierwszy film autoryzowany przez rodzinę Marleya, w którym wykorzystano nigdy niepublikowane archiwalne materiały.

więcej
SAMOLOTY 2 – zestawy barowe

2014-07-16

„SAMOLOTY 2” lądują w CKF Stylowy już piątek 18 lipca ! W najnowszym filmie Disneya poznacie ekipę samolotów strażackich, które ochraniają historyczny Turbocki Park Narodowy przed szalejącymi płomieniami. A w kinowym barze super zestawy filmowe: popcorn + napój 0,5l + figurka z ulubionym bohaterem filmu. Zbierz kolekcję samolotów!

więcej
Filmy zakwalifikowane do konkursu 2. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”

2014-07-10

Na stronie festiwalu została opublikowana lista filmów dokumentalnych i reportaży o tematyce historycznej, które powalczą w tym roku o statuetkę Zamość Perła Renesansu 2. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”. Nominację do przeglądu konkursowego otrzymało 35 tytułów: 17 filmów dokumentalnych i 18 reportaży.

więcej
WSCHODNIA 2014 – wystawy fotograficzne w Galerii Stylowy

2014-06-30

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” oraz Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne serdecznie zapraszają na wystawy fotograficzne z cyklu Wschodnia 2014. W lipcu w Galerii Stylowy zobaczymy indywidualne wystawy: Andrija Czekanowskiego„Stara Ukraina – Tradycje w teraźniejszości” oraz Wojtka Lembryka „Morze Gościnne”. Wernisaże wystaw odbędą się 10 lipca 2014 o godz. 16:45 i 17:00.

więcej
Przedpremierowe pokazy filmu "Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął"

2014-06-21

"Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął"- rewelacja europejskich kin, komedia okrzyknięta przez krytyków nowym „Forrestem Gumpem”. To filmowa wersja książki, która rozbawiła ponad 6 milionów ludzi i wciąż zdobywa kolejnych fanów. Zapraszamy na przedpremierowe pokazy filmu do CKF Stylowy już od piątku 20 czerwca 2014!

więcej
Zestaw barowy „Jak wytresować smoka 2”

2014-06-21

Na ekranach CKF Stylowy hit filmowy dla najmłodszych kinomanów – „Jak wytresować smoka 2” - kontynuacja wielkiego przeboju kina animowanego, w której poznamy dalsze przygody młodego Wikinga o imieniu Czkawka i jego udomowionego smoka Szczerbatka. W drugim rozdziale planowanej trylogii nierozłączna para musi stanąć w obronie pokoju - i ocalić przyszłość ludzi i smoków przed żądnym władzy Drago. W kinowym barze super zestawy filmowe: popcorn + napój 0,5l + figurka z ulubionym bohaterem filmu. Zbierz kolekcję smoków!

więcej
KINO POD GWIAZDAMI - inauguracja

2014-06-19

„Kino pod gwiazdami”, wspólna inicjatywa Centrum Kultury Filmowej „Stylowy”, Miasta Zamość oraz Hotelu Mercure, zostało zainaugurowane w środę 18 czerwca 2014 na dziedzińcu hotelu Mercure.

więcej
Prapremiera filmu "Tryptyk zamojski" o losach Dzieci Zamojszczyzny

2014-06-16

"Tryptyk zamojski" jest trzecią częścią filmu dokumentalnego o losach Dzieci Zamojszczyzny. Bohaterami tej części są dzieci, które znalazły się wraz z rodzicami na przymusowych robotach w Niemczech i Austrii. Niektóre z nich, przeznaczono na zniemczenie.

więcej
Przedpremierowe pokazy filmu "Przychodzi facet do lekarza"

2014-06-09

15 i 16 czerwca specjalne, przedpremierowe pokazy filmu "Przychodzi facet do lekarza" komedii w reżyserii Dany Boona, hitu francuskich kin w ostatnim czasie. Premiera w kinach 11 lipca.

więcej
Reportaż z Sacrofilmu w TVP Lublin

2014-06-04

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu serdecznie zaprasza do obejrzenia reportażu z tegorocznego Sacrofilmu. Reportaż „W drodze do jednego Ojca - Sacrofilm 2014r.” zostanie wyemitowany 15 czerwca 2014 (niedziela), o godz. 10.00 na antenie TVP Lublin.

więcej
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds