Aktualności

Dzień Kobiet w kinie

2017-02-20

Wyjątkowy repertuar w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu z okazji Dnia Kobiet. 8 marca 2017 na ekranach zamojskiego kina: „PORADY NA ZDRADY” - nowa komedia Ryszarda Zatorskiego z doborową obsadą; „MARIA SKŁODOWSKA-CURIE” - międzynarodowa koprodukcja o życiu słynnej polskiej noblistki; „BODO” - opowieść o życiu Eugeniusza Bodo – największego gwiazdora międzywojennego polskiego kina i kabaretu, aktora, reżysera, producenta, biznesmena, bohatera plotek i skandali, obiektu westchnień kobiet i idola mężczyzn. Specjalnie z okazji Dnia Kobiet na wybranych seansach będą organizowane konkursy z nagrodami.

więcej
Ruszyła przedsprzedaż biletów na "Piękną i Bestię"

2017-02-20

Znana opowieść i uwielbiane przez widzów postacie ożyją w olśniewającej fabularnej wersji klasycznej animacji pt. „Piękna i Bestia”. Najnowszy film Disneya na ekranach CKF Stylowy od 17 marca 2017. Kup bilety w przedsprzedaży już dzisiaj!

więcej
Kobiecy wieczór w Stylowym

2017-02-14

CKF Stylowy zaprasza na Kobiecy wieczór w Stylowym. 23 lutego 2017 o godz. 18:00 najbardziej oczekiwana i najgorętsza produkcja roku „Ciemniejsza strona Greya”. To druga część ekranizacji światowego bestsellera E.L. James. Przed seansem konkursy i upominki dla Pań. Bilety: 15 zł (ulg.) /17 zł (norm.)

więcej
TRWANIE. POŁUDNIOWOROZTOCZAŃSKA GALERIA RZEŹBY - wystawa fotografiii

2017-02-08

CKF Stylowy oraz ZTF zapraszają na wystawę fotografii Marka Jawora zatytułowaną TRWANIE południoworoztoczańska galeria rzeźby. Zdjęcia można oglądać w Galerii Stylowy (hol przed wejściem do sal kinowych) do 9 marca 2017. Finisaż wystawy i spotkanie z autorem odbędzie się 9 marca 2017 o godz. 17:00. Wstęp wolny.

więcej
Kino Konesera w lutym

2017-02-01

CKF Stylowy oraz DKF Senso zapraszają na spotkania filmowe z cyklu Kino Konesera. W lutym w repertuarze dla miłośników dziesiątej muzy „Fukushima, moja miłość” (9.02.2017, godz. 19:00) - nowy film cenionej reżyserki, Doris Dörrie, autorki między innymi "Nagich" i głośnego obrazu "Hanami - kwiat wiśni". Z kolei 16 lutego 2017, godz. 19:00 filmowi koneserzy obejrzą najnowszą produkcję jednego z najwybitniejszych twórców czeskiego kina, Jana Hřebejka. "Nauczycielka" to przejmujące, choć niepozbawione humoru studium czeskiej mentalności z czasów komunizmu. W filmie główną rolę gra fenomenalna Zuzana Mauréry.

więcej
Kobiecy wieczór w Stylowym

2017-01-30

CKF Stylowy zaprasza na Kobiecy wieczór. Już 9 lutego 2017 o godz.18:00 Paniom zadedykujemy najnowszy film Marii Sadowskiej „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. To filmowa opowieść o uznanej lekarce oraz autorce najpopularniejszego w Polsce poradnika o miłości. Przed seansem konkursy i upominki dla Pań.

więcej
LA LA LAND - KONKURS

2017-01-15

Na ekranach CKF Stylowy – LA LA LAND – romantyczna komedia z dwójką najgorętszych młodych aktorów Hollywood – Emmą Stone i Ryanem Goslingiem. UWAGA KONKURS! Do wygrania płyty z muzyką z tego filmu.

więcej
PARAUSZEK I PRZYJACIELE - DZIECIĘCE PORANKI FILMOWE

2016-12-30

CKF Stylowy zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym na Dziecięce Poranki Filmowe. W styczniu w każdą niedzielę o godz. 12.30 najmłodsi widzowie zobaczą serial „Parauszek i przyjaciele”. Każdy z odcinków w przystępny dla dzieci sposób porusza takie problemy jak szacunek, przyjaźń, tolerancja, odwaga, wytrwałość czy mądrość. Dzięki perypetiom zwierzątek dziecięcy widzowie uczą się dobrego wychowania, zasad życia społecznego, działania w grupie, odpowiedzialności i wiary we własne siły. „Parauszek i przyjaciele” to powrót do mądrej dydaktyki, podanej w sposób dostosowany do współczesnych realiów. Czas trwania pokazu to ok. 60 min. Bilety: 9 zł

więcej
Kobiecy wieczór w Stylowym

2017-01-15

„La la Land” - romantyczna komedia z dwójką najgorętszych młodych aktorów Hollywood - Emmą Stone i Ryanem Goslingiem w ramach cyklu filmowego Kobiece wieczory w Stylowy 26 stycznia 2017 o godz. 18:30. To rozgrywająca się na tle tętniącego życiem Los Angeles, historia dwojga marzycieli - Sebastiana i Mii, którzy próbują zrealizować swoje sny o karierze w show businessie. Na projekcję filmu zaprasza CKF Stylowy. Przed seansem atrakcje i upominki dla Pań. Bilety: 15/17 zł.

więcej
"Honorowy obywatel" w Kinie Konesera

2017-01-09

CKF „Stylowy” oraz DKF „Senso” zapraszają na projekcję filmu z cyklu Kino Konesera. 19 stycznia 2017 o godz. 19:00 w repertuarze dla miłośników dziesiątej muzy film Gastóna Duprata i Mariano Cohna "Honorowy obywatel". To argentyński kandydat do Oscara, komedia z elementami thrillera, która bezlitośnie obnaża pustkę wszelkich przejawów gwiazdorstwa, ludzkiej małostkowości i zamiłowania do kiczu. Oscar Martínez za rolę w tym filmie otrzymał nagrodę dla najlepszego aktora na ostatnim Festiwalu Filmowym w Wenecji.

więcej
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds