Aktualności

AMY w KINIE POD GWIAZDAMI

2016-08-15

„AMY”, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy – błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Amy Winehouse – z dala od kamer, prywatnie, intymnie, a także na scenie w świetle reflektorów. Jej talent, miłość i tajemnica w filmowym wydarzeniu, które zachwyciło i wzruszyło światową widownię. Na film zapraszamy już 27 sierpnia 2016 o godz. 21:00 w ramach wakacyjnego cyklu KINO POD GWIAZDAMI. Projekcja plenerowa odbędzie się na dziedzińcu Hotelu Mercure Zamość Stare Miasto. Wstęp wolny.

więcej
BLUE RUIN w KINIE POD GWIAZDAMI

2016-08-15

Opowiedziany za pomocą hipnotycznych obrazów, trzymający w napięciu, które chwilami trudno znieść, „Blue Ruin” wpisuje się w tradycje najlepszych amerykańskich thrillerów. Na film zapraszamy już 20 sierpnia 2016 o godz. 21:00 w ramach wakacyjnego cyklu KINO POD GWIAZDAMI. Projekcja plenerowa odbędzie się na dziedzińcu Hotelu Mercure Zamość Stare Miasto. Wstęp wolny.

więcej
Laureaci 4. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”

2016-08-19

Zakończył się 4. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”. Werdyktem jury w składzie: Tadeusz Doroszuk, Stanisław Królak, Adam Sikorski, statuetkę „Zamość Perła Renesansu” w kategorii najlepszy film dokumentalny otrzymał obraz „Dotknięcie Anioła” w reżyserii Marka Tomasza Pawłowskiego.

więcej
Dziecięce Poranki Filmowe w sierpniu

2016-07-09

CKF „Stylowy” zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym na Dziecięce Poranki Filmowe. W sierpniu w każdą niedzielę o godz. 12.30 najmłodsi widzowie zobaczą zestaw bajek animowanych produkcji Orange Studio zatytułowany „Małe co nieco, w tle z hecą”. Ekranizacje powstały na podstawie popularnych książek dla dzieci, zawierają wiele elementów edukacyjnych i poznawczych. Czas trwania pokazu to ok. 65 min. Bilety: 9 zł

więcej
Krajobrazy wyobraźni – wystawa fotografii w Galerii Stylowy

2016-08-01

Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu, Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zapraszają do Galerii Stylowy na wystawę Beaty Ostachowicz zatytułowaną „Krajobrazy wyobraźni”. Wernisaż odbędzie się w piątek 5 sierpnia 2016 o godzinie 17.00. Po wernisażu zapraszamy na multimedialny pokaz fotografii o tematyce przyrodniczej do sali studyjnej.

więcej
RODZINNE HISTORIE w KINIE POD GWIAZDAMI

2016-07-09

„Historie rodzinne’ to niezwykły, przełamujący gatunkowe konwencje film nominowanej do Oscara scenarzystki i reżyserki Sary Polley, która w podwójnej roli filmowca i detektywa, prowadzi śledztwo, mające odkryć sekrety jej własnej rodziny. „Historie rodzinne’ w pasjonujący sposób odsłaniają kolejne warstwy rodzinnych mitów i wspomnień, by w końcu odkryć szokującą prawdę ukrywaną przez rodziców artystki. Na film zapraszamy już 30 lipca 2016 o godz. 21:00 w ramach wakacyjnego cyklu KINO POD GWIAZDAMI. Projekcja plenerowa odbędzie się na dziedzińcu Hotelu Mercure Zamość Stare Miasto. Wstęp wolny.

więcej
Okulary 3D na własność

2016-07-12

Od 15 lipca CKF Stylowy nie wypożycza okularów 3D. Nowe, osobiste okulary 3D można zakupić w kasach i barach kinowych w cenie 3 zł. Są w wersji dla dzieci i dla dorosłych. Po obejrzeniu filmu nie wyrzucaj okularów. Można z nich korzystać przy kolejnych seansach 3D, bez konieczności ponownego ich zakupu.

więcej
HARDKOR DISKO w KINIE POD GWIAZDAMI

2016-07-09

„Hardkor Disko” to debiut filmowy Krzysztofa Skoniecznego, reżysera i twórcy kultowych, wielokrotnie nagradzanych teledysków dla m.in. Mister D. (projekt pisarki Doroty Masłowskiej z gościnnym udziałem m.in. top modelki Anji Rubik), Brodki, Nosowskiej, Projektu Warszawiak, donGURALesko, czy hitu Jamala – „Defto.” W roli głównej Marcin Kowalczyk, jeden z najciekawszych polskich aktorów młodego pokolenia, uhonorowany Nagrodą Aktorską Festiwalu Filmowego w Gdyni i Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego. Na film zapraszamy już 23 lipca 2016 o godz. 21:00 w ramach wakacyjnego cyklu KINO POD GWIAZDAMI. Projekcja plenerowa odbędzie się na dziedzińcu Hotelu Mercure Zamość Stare Miasto. Wstęp wolny.

więcej
DZIKIE HISTORIE w KINIE POD GWIAZDAMI

2016-07-05

Dzikie historie” - absolutnie szalona komedia, największy hiszpańskojęzyczny przebój ostatnich lat, którego bohaterami jest sześć osób na skraju załamania nerwowego, mówiących światu "dość!" Na film zapraszamy już 16 lipca 2016 o godz. 21:00 w ramach wakacyjnego cyklu KINO POD GWIAZDAMI. Projekcja plenerowa odbędzie się na dziedzińcu Hotelu Mercure Zamość Stare Miasto. Wstęp wolny.

więcej
Innowacje w CKF Stylowy: nowe ekrany, system 3D oraz trójwymiarowe okulary na własność

2016-07-05

CKF "Stylowy" od 15 lipca 2016 wprowadza nowoczesną technologię obrazu 3D – system DepthQ, zapewniający wyjątkowe wrażenia podczas oglądania filmów w trójwymiarze. W zamojskim kinie zostaną wymienione także ekrany. Nowe, srebrne, pozwolą na wyświetlanie ostrych, precyzyjnych obrazów z minimalnym efektem powidoku. Dzięki nim oraz systemowi DepthQ obraz staje się jaśniejszy i jeszcze bardziej wyrazisty. Nowa technologia jest przyjazna środowisku gdyż system wymaga energooszczędnych lamp o mniejszej mocy.

więcej
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds