Aktualności

HAPPY OLO – POGODNA BALLADA O OLKU DOBIE

2017-10-04

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu oraz Zamojskie Towarzystwo Turystyczne zapraszają na projekcję filmu „Happy Olo – pogodna ballada o Olku Dobie”. Wydarzenie odbędzie się we wtorek 24 października 2017 o godz. 18:00 ramach 3. Zamojskiego Festiwalu Podróży „Eskapady Kresowe”. Po projekcji filmu organizatorzy zapraszają na spotkanie z Aleksandrem Dobą - trzykrotnym zdobywcą Atlantyku w samotnych rejsach kajakiem.

więcej
Potworna rodzinka - konkurs

2017-10-20

Od 20 października na ekranach CKF Stylowy POTWORNA RODZINKA przerażająco śmieszna i strasznie porywająca animowana opowieść o rodzinie przemiłych, choć dość niezdarnych potworów. Z okazji premiery filmu mamy dla Was konkurs. Do wygrania gadżety – akcesoria szkolne promujące animację POTWORNA RODZINKA.

więcej
Komedia, aż strach!

2017-10-16

Przerażająco śmieszna i strasznie porywająca animowana opowieść o rodzinie przemiłych, choć dość niezdarnych potworów - POTWORNA RODZINKA na ekranach CKF Stylowy od 20 października.Zapraszamy!

więcej
Konkurs MY LITTLE PONY. FILM

2017-10-03

Ukochani bohaterowie dzieci na całym świecie wreszcie na wielkim ekranie! MY LITTLE PONY. FILM to zupełnie nowe przygody magicznych kucyków, które po raz pierwszy będą musiały opuścić baśniową Equestrię i wkroczyć z tajemniczy wielki świat. Z okazji premiery filmu mamy dla Was konkurs. Do wygrania dziecięce koszulki promujące animację MY LITTLE PONY. FILM. Otrzymają je osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie: „Jak ma na imię najbardziej towarzyski, roześmiany i kochający niespodzianki kucyk w animacji „My little Pony. Film”? Odpowiedzi należy przesłać na adres: konkurs@stylowy.net do 12 października 2017. Wygrywa 5 pierwszych poprawnych odpowiedzi.

więcej
„Fantastyczna kobieta” w Kinie Konesera

2017-10-05

CKF Stylowy oraz DKF Senso zapraszają na projekcję filmu „Fantastyczna kobieta”. Film Sebastiána Lelio był wydarzeniem tegorocznego Berlinale, gdzie przyniósł chilijskiemu reżyserowi Srebrnego Niedźwiedzia za scenariusz. „Fantastyczna kobieta” jest również chilijskim kandydatem do Oscara 2018 w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny. W głównej roli zobaczymy debiutantkę: zachwycającą Danielę Vega, która łączy na ekranie zmysłowość z siłą, a wrażliwość z uporem. Pokaz filmu „Fantastyczna kobieta” w ramach cyklu filmowego Kino Konesera odbędzie się 12 października 2017 o godz. 19:00.

więcej
ELBRUS - "Góra Szczęścia"

2017-10-04

Serdecznie zapraszamy na wystawę zdjęć Jana Ciosa zatytułowaną „Elbrus”. Wystawa prezentowana jest w ramach 3. Zamojskiego Festiwalu Podróży „Eskapady Kresowe” w holu CKF Stylowy przed wejściem do sal kinowych. Otwarcie wystawy w piątek 6 października 2017 o godz. 17:30. Wstęp wolny.

więcej
MAŁA AKADEMIA BBC EARTH

2017-10-02

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt CKF Stylowy zaprasza na projekt: MAŁA AKADEMIA BBC EARTH. To pokaz 2 filmów: "Dzika Afryka" i "Mali giganci" w jednym 95- minutowym bloku. Po raz pierwszy na dużym ekranie. Absolutny hit dla dzieci i nie tylko! Projekcja filmów odbędzie 4.10.2017 o godz. 16:00. To produkcje, które przenoszą widzów w niezwykły świat, który zachwyca i wzrusza. Bilety: 15 zł (ulg.)/ 17 zł (norm.)

więcej
Kobiecy wieczór w Stylowym - BOTOKS

2017-09-25

CKF Stylowy zaprasza Panie na filmowe spotkanie w kobiecym gronie. Kolejny sezon Kobiecych wieczorów w Stylowym rozpocznie „Botoks” - najnowszy film Patryka Vegi . To autentyczne historie silnych, zdeterminowanych i wyrazistych lekarek, które zmagają się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i problemami. Obok napięcia i potężnej dawki emocji nie zabraknie tu charakterystycznego dla filmów Patryka Vegi humoru. Kobiecy wieczór w Stylowym z filmem „Botoks” odbędzie się 5 października 2017 o godz. 17:45. Przed seansem atrakcje i niespodzianki dla Pań.

więcej
Kino Konesera & DKF

2017-09-20

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu oraz Dyskusyjny Klub Filmowy „Senso” serdecznie zapraszają na Kino Konesera. Nowy sezon spotkań dla miłośników kina studyjnego rozpocznie się projekcją filmu „Pięćdziesiąt wiosen Aurory” w reżyserii Blandine Lenoir. To przebojowa francuska komedia o radościach i trudach życia oraz o tym, że nigdy nie jest za późno, by rozpocząć wszystko od nowa. Projekcja filmu w ramach cyklu Kino Konesera odbędzie się 28 września 2017 o godz. 19:30.

więcej
Przedsprzedaż biletów na „Botoks”

2017-09-12

Patryk Vega, twórca najbardziej kasowych hitów kinowych ostatnich lat, prezentuje bezkompromisowe uderzenie w polską służbę zdrowia. „Botoks” – w tym filmie żadna scena nie jest wymyślona. Nowe dzieło autora przebojów „Służby specjalne”, „Pitbull. Nowe porządki” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, to poparty wielomiesięcznymi wywiadami, wstrząsający obraz życia i pracy lekarek oraz pielęgniarek w Polsce. Z ich opowieści wyłonił się porażający scenariusz, ukazujący problemy służb medycznych, jak i współczesnych kobiet. Premiera filmu: 29 września 2017. Od 15 września ruszamy z przedsprzedażą biletów!

więcej
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds