Aktualności

Dziecięce Poranki Filmowe w czerwcu

2016-05-11

CKF "Stylowy" zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym na Dziecięce Poranki Filmowe. W czerwcu w każdą niedzielę o godz. 12.30 najmłodsi widzowie zobaczą zestaw bajek animowanych produkcji Orange Studio zatytułowany „Latające historie”. Ekranizacje powstały na podstawie popularnych książek dla dzieci, zawierają wiele elementów edukacyjnych i poznawczych. Czas trwania pokazu to ok. 65 min. Bilety: 9 zł

więcej
Kobiecy wieczór z filmem „Kochaj”

2016-05-20

CKF Stylowy zaprasza Panie na ostatnie przedwakacyjne spotkanie z cyklu Kobiece wieczory. 9 czerwca o 2016 godz. 18:30 na ekranie „Kochaj” komedia o prawdziwie babskiej przyjaźni i poszukiwaniu miłości. W obsadzie prawdziwa plejada gwiazd, m. in. Olga Bołądź, Małgorzata Kożuchowska, Roma Gąsiorowska-Żurawska, Magdalena Lamparska, Aleksandra Popławska, Piotr Polk i Mikołaj Roznerski. Przed seansem konkursy i upominki dla Pań. Bilety: 14 zł.

więcej
Dzień Matki w kinie

2016-05-20

Każda rodzina obchodzi Dzień Matki na swój sposób. Jedni w podniosłej i uroczystej atmosferze, inni na luzie i ze śmiechem, ale wszyscy przede wszystkim z miłością. CKF Stylowy zaprasza na specjalny seans filmu „Dzień Matki” 26 maja 2016 o godz. 20:15. Przed projekcją filmu konkurs z nagrodami.

więcej
Dziecięce Poranki Filmowe w maju

2016-04-10

CKF "Stylowy" zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym na Dziecięce Poranki Filmowe. W maju w każdą niedzielę o godz. 12.30 najmłodsi widzowie zobaczą zestaw bajek animowanych produkcji Orange Studio zatytułowany „W odmętach kosmosu, czyli o gwiazdce z nieba”. Ekranizacje powstały na podstawie popularnych książek dla dzieci, zawierają wiele elementów edukacyjnych i poznawczych. Czas trwania pokazu to ok. 65 min. Bilety: 9 zł

więcej
XXV Jubileuszowe Biennale Fotografii - Zabytki – wystawa fotografii

2016-05-04

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne oraz CKF Stylowy serdecznie zapraszają na wystawę fotografii „XXV Jubileuszowe Biennale Fotografii - Zabytki - wybrane prace z poprzednich konkursów". Wystawa rozpoczyna obchody jubileuszowej edycji konkursu, który od tegorocznej odsłony ma ambicje stania się międzynarodowym biennale fotografii.

więcej
NICE GUYS. RÓWNI GOŚCIE – przedpremierowo 19 maja!

2016-05-11

Pełna akcji komedia na miarę fenomenu „Zabójczej broni”, o dwóch facetach, których dzieli wszystko oprócz sprawy zaginionej dziewczyny, w którą zostają wplątani. W rolach głównych - nagrodzony Oscarem („Gladiator”) Russell Crowe oraz nominowany do Oscara („Szkolny chwyt”) Ryan Gosling. Film został napisany i zrealizowany z myślą o tej wyjątkowej parze aktorów, których komediowe talenty zostaną wreszcie w pełni ujawnione. NICE GUYS. RÓWNI GOŚCIE na ekranach CKF Stylowy przedpremierowo już 19 maja o godz. 20:30. Zapraszamy!

więcej
Kobiecy wieczór z filmem "Modelka"

2016-05-10

CKF „Stylowy” zaprasza Panie na spotkanie filmowe w kobiecym gronie. 19 maja 2016 o godz. 18:30 na ekranie „Modelka”, nowy film wielokrotnie nagradzanego Madsa Matthiesena, odsłaniający fascynujące kulisy świata paryskiej mody. W rolach głównych debiutująca na wielkim ekranie supermodelka Maria Palm, niesamowicie przystojny Ed Skrein oraz polska gwiazda światowej sceny modelingu – Charlotte Tomaszewska. Przed seansem niespodzianki, konkursy i atrakcje dla kobiet. Bilety: 14 zł.

więcej
Noc Muzeów w CKF Stylowy

2016-05-05

CKF "Stylowy" zaprasza na projekcję filmu „Krzyż i korona” z serii fabularyzowanych dokumentów Zdzisława Cozaca pt. „Tajemnice początków Polski”. Reżyser prezentuje w nim najnowszy stan wiedzy o chrzcie Mieszka I i chrystianizacji państwa pierwszych Piastów. Seans filmowy odbędzie się 14 maja 2016 o godz. 15:00 w ramach Nocy Muzeów.

więcej
Dzielny kogut Maniek - KONKURS

2016-05-07

Na ekranach CKF Stylowy - DZIELNY KOGUT MANIEK - znakomita, pełna przygód animacja o tym, że dla przyjaciół warto wzbić się do lotu. Nawet gdy grozi to twardym lądowaniem. UWAGA KONKURS! Do wygrania dziecięce torebki na ramię promujące animację „Dzielny kogut Maniek”.

więcej
Kobiecy wieczór w Stylowym - przedpremierowe #WszystkoGra

2016-04-10

CKF Stylowy zaprasza na przedpremierowy pokaz filmu #WszystkoGra w ramach cyklu Kobiece wieczory w Stylowym. To pierwszy film z największymi hitami gigantów polskiej sceny muzycznej: Perfectu, Maanamu, T. LOVE czy Lombardu, w zupełnie nowych aranżacjach. #WszystkoGra to także opowieść o miłości, przyjaźni i radości życia. Historia, która działa niczym zastrzyk optymizmu i pozytywnej energii. Kobiecy wieczór w Stylowym z filmem #WszystkoGra odbędzie się 5 maja 2016 o godz. 18:30. Przed seansem atrakcje i upominki dla Pań. Bilety: 14 zł.

więcej
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds