Aktualności

Kobiecy wieczór z filmem „Firmowa gwiazdka”

2016-12-05

CKF Stylowy zaprasza Panie na przedświąteczne spotkanie filmowe z cyklu Kobiece wieczory w Stylowym. 15 grudnia 2016 o godz. 18:30 na ekranie „Firmowa gwiazdka” – przebojowa komedia w gwiazdorskiej obsadzie. Przed seansem atrakcje i upominki dla Pań.

więcej
XXV jubileuszowa edycja Biennale Fotografii ZABYTKI - wystawa pokonkursowa

2016-12-03

CKF „Stylowy” oraz Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne gorąco zapraszają na pokonkursową wystawę jubileuszowego XXV Międzynarodowego Biennale Fotografii Zabytki. Wystawę można oglądać do końca grudnia w Galerii Stylowy /hol kinowy przed wejściem do sal/. Wstęp wolny.

więcej
"Egzamin" w Kinie Konesera

2016-11-29

CKF „Stylowy” oraz DKF „Senso” zapraszają na projekcję filmową z cyklu Kino Konesera. 8 grudnia 2016 o godz. 19:00 w repertuarze „Egzamin” - nagrodzony za najlepszą reżyserię w Cannes najnowszy film laureata Złotej Palmy za „4 miesiące, 3 tygodnie, 2 dni”. To przenikliwy obraz współczesnego człowieka rozdartego między wyznawanymi wartościami, a coraz dalej idącymi kompromisami.

więcej
GRUDNIOWE SPOTKANIA Z PARAUSZKIEM

2016-11-26

CKF Stylowy zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym na Dziecięce Poranki Filmowe. W grudniu w każdą niedzielę o godz. 12.30 najmłodsi widzowie zobaczą serial „Parauszek i przyjaciele”.

więcej
Rusza przedsprzedaż biletów na film "Łotr 1: Gwiezdne wojny – historie"

2016-11-22

Produkcja Lucasfilm wejdzie na ekrany CKF Stylowy 15 grudnia, kupując bilety w przedsprzedaży mogą Państwo obejrzeć ten film jako jedni z pierwszych w Polsce. „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” to druga część serii "Gwiezdnych wojen" powstała pod szyldem studia Disney. Najnowsza odsłona słynnego kosmicznego uniwersum opowie o wydarzeniach sprzed „Nowej nadziei” z roku 1977. Akcja obrazu skupi się na działaniach rebeliantów, którzy będą próbować wykraść plany pierwszej Gwiazdy Śmierci.

więcej
Kobiecy wieczór w Stylowym

2016-11-21

CKF Stylowy zaprasza na filmowe spotkanie z cyklu Kobiece wieczory. 1 grudnia 2016 o godz. 18:30 w repertuarze dla Pań poruszający dramat „Światło między oceanami” - ekranizacja światowego bestsellera okrzykniętego literacką sensacją i przetłumaczonego na ponad 30 języków. To film o uczuciach, które każą łamać zasady i o wyborach, których konsekwencje nigdy nas nie opuszczą. Przed seansem niespodzianki i upominki dla Pań.

więcej
Kino Konesera w listopadzie

2016-10-25

CKF Stylowy oraz DKF Senso zapraszają na spotkanie filmowe z cyklu Kino Konesera. 10 listopada 2016 o godz. 19:00 w repertuarze dla miłośników sztuki filmowej jeden z najważniejszych filmów roku JA, DANIEL BLAKE. Zwycięzca tegorocznego festiwalu w Cannes oraz zdobywca nagród publiczności na festiwalach w Locarno, San Sebastian i Dwa Brzegi. Niesamowicie wzruszająca i pełna humoru historia dojrzałego mężczyzny, który decyduje się pomóc samotnej matce z dwójką dzieci stanąć na nogi. 24 listopada 2016 o godz. 19:00 NEON DEMON - porównywany do „Mulholland Drive” Lyncha najnowszy thriller twórcy „Drive” opowiadający o marzeniach, zazdrości i zabójczym pięknie. Bilety: 12 zł (norm.). 10 zł (ulg.), 9 zł (dla DKF).

więcej
LISTOPAD Z PARAUSZKIEM - DZIECIĘCE PORANKI FILMOWE

2016-11-01

CKF Stylowy zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym na Dziecięce Poranki Filmowe. W listopadzie w każdą niedzielę o godz. 12.30 najmłodsi widzowie zobaczą serial „Parauszek i przyjaciele”. Każdy z odcinków w przystępny dla dzieci sposób porusza takie problemy jak szacunek, przyjaźń, tolerancja, odwaga, wytrwałość czy mądrość. Dzięki perypetiom zwierzątek dziecięcy widzowie uczą się dobrego wychowania, zasad życia społecznego, działania w grupie, odpowiedzialności i wiary we własne siły. „Parauszek i przyjaciele” to powrót do mądrej dydaktyki, podanej w sposób dostosowany do współczesnych realiów.

więcej
UCHODŹCY - wystawa fotografii w Galerii Stylowy

2016-10-29

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne i Centrum Kultury Filmowej Stylowy zapraszają na wystawę fotografii Jana Wardacha zatytułowaną „Uchodźcy”. Wernisaż odbędzie się 4 listopada 2016 o godz. 17:00. Wystawę można oglądać do końca listopada. Wstęp wolny.

więcej
Rekordowy weekend w Stylowym

2016-11-15

W miniony weekend (11-13.11.2016) Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu odwiedziło 4321 widzów. Najchętniej oglądana była druga cześć filmowej trylogii Patryka Vegi – „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” oraz film Mela Gibsona „Przełęcz ocalonych”. Z propozycji repertuarowych dla najmłodszych widzów najpopularniejsza okazała się najnowsza animacja twórców „Shreka” – „Trolle”.

więcej
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds