ONI

Loro

Włochy/Francja 2018, obyczajowy, 2 godz. 31 min, od lat 15,

Zwiastun

2018-12-28

Paolo Sorrentino

Paolo Sorrentino

Toni Servillo, Elena Sofia Ricci, Riccardo Scamarcio

Jeden z największych reżyserów naszych czasów, twórca takich filmów, jak "Wielkie piękno" czy "Młodość", i kultowego serialu "Młody papież", laureat Oscara Paolo Sorrentino, przedstawia opowieść o tym, co jest przedmiotem największego ludzkiego pożądania. Seks? Władza? Pieniądze? Historia jednego z największych skandali obyczajowych XXI wieku, którego bohaterem stał się Silvio Berlusconi. W rolach głównych ulubiony aktor Sorrentino Toni Servillo oraz Kasia Smutniak ("Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie") jakiej nie znacie.

Oni są u władzy. Oni są cyniczni, niemoralni i zachłanni. Oni chcą uwielbienia. Oni to Silvio Berlusconi, jego świta i orbitujący wokół nich karierowicze, gotowi zrobić wszystko dla pieniędzy i politycznej chwały. Oni chcą uwieść tłumy. W świecie, gdzie najcenniejszą walutą jest młodość i seks, oni nie mają sobie równych.

GRAMY od 2018-12-28
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo filmoteka narodowa logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds