Wydarzenia

Najbliższe wydarzenia

METROPOLITAN OPERA NA WIELKIM EKRANIE

2017.03.11-05.13

CKF Stylowy zaprasza na transmisje oraz retransmisje przedstawień operowych z nowojorskiej The Metropolitan Opera. Od marca do maja 2017 roku na kinowym ekranie arcydzieła operowe Giuseppe Verdiego – TRAVIATA (11.03) i NABUCCO (25.03) oraz EUGENIUSZ ONIEGIN (22.04) Piotra Czajkowskiego i KAWALER Z RÓŻĄ Richarda Straussa (13.05).

Szczegóły
NABUCCO G. Verdi – retransmisja z The Metropolitan Opera

2017-03-25

CKF Stylowy zaprasza na retransmisję jednej z najpopularniejszych oper świata, z najsłynniejszym żyjącym śpiewakiem w roli tytułowej na scenie The Metropolitan Opera. „NABUCCO”, pierwszy sukces kompozytorski Giuseppe Verdiego, do dziś pozostaje pozycją z żelaznego repertuaru operowego, kochaną przez publiczność i śpiewaków. Plácido Domingo, kiedyś jako tenor wielokrotnie śpiewał w tym dziele partię Izmaela, teraz, jako baryton, kreuje postać tytułową, pod batutą charyzmatycznego honorowego dyrektora muzycznego Met Jamesa Levine’a. „Nabucco” na ekranie CKF Stylowy 25 marca 2017 o godz. 18:55.

Szczegóły
WIOSNA FILMÓW w POLSCE

2017.04.21-27

Podróżujący po całej Polsce festiwal WIOSNA FILMÓW po raz kolejny trafi do Zamościa. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć filmy wielokrotnie nagrodzone na największych festiwalach filmowych świata. Zamojska replika festiwalu WIOSNA FILMÓW odbędzie się w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu w dniach 21-27 kwietnia 2017, godz. 19:00.

Szczegóły

Wydarzenia archiwalne

„Mizantrop” - retransmisja z Comédie-Française w Paryżu

2017-03-22

CKF Stylowy zaprasza na retransmisję przedstawienia teatralnego z Comédie-Française w Paryżu. 22 marca 2017, godz. 19:00 zupełna nowość wśród prezentowanych do tej pory przedstawień teatralnych – „Mizantrop” Moliera - jedna z najważniejszych sztuk francuskiej dramaturgii. Sztukę wyreżyserował Clément Hervieu-Léger, aktor i reżyser młodego pokolenia.

Szczegóły
LA TRAVIATA G. Verdi – transmisja z The Metropolitan Opera

2017-03-11

CKF Stylowy zaprasza na transmisję spektaklu operowego z nowojorskiej The Metropolitan Opera. Już 11 marca 2017 o godz. 18:55 na ekranie „La traviata”. Słynne arcydzieło Verdiego w niemniej słynnej inscenizacji Willy’ego Deckera to produkcja, która obiegła niemal cały świat operowy. Była prezentowana na prestiżowych festiwalach, a także podczas cyklu transmisji „The Met: Live in HD”.

Szczegóły
22. Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego „Sacrofilm”

2017.03.04-09

22. Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego „Sacrofilm” odbędą się w Zamościu w dniach 4-9 marca 2017. W bieżącej edycji przeglądu w salach kinowych CKF Stylowy, a także salach wykładowych WSZiA zagości temat przebaczenia i pojednania. Wśród zaproszonych gości będą twórcy filmowi: Krzysztof Zanussi, Wiktoria Trofimenko (Ukraina), Marek Tomasz Pawłowski i Małgorzata Walczak, filmoznawcy: ks. prof. Marek Lis, Piotr Kotowski, o. Marek Kotyński oraz przedstawiciele innych wyznań – mufti Nedal Abu Tabaq. W ofercie filmowej pojawi się 10 tytułów, które podejmują szeroko pojętą tematykę religijną, metafizyczną i egzystencjalną. To niezwykle ambitne kino, nastawione na odkrywanie sacrum. Pozwala znaleźć wartości, które łączą ludzi, niezależnie od wyznawanej wiary, środowiska, kraju, w którym się żyje.

Szczegóły
WALENTYNKOWY WEEKEND W STYLOWYM

2017.02.10-14

To będą wyjątkowo gorące walentynki! W Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu przedłużony weekend walentynkowy potrwa od 10 do 14 lutego 2017. Na ekranach zamojskiego kina: „Ciemniejsza strona Greya” – najbardziej oczekiwana i najgorętsza produkcja roku; „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” - opowieść o autorce najpopularniejszego w Polsce poradnika o miłości; „Jackie” - nominowany do trzech Oscarów film z życiową rolą Natalie Portman oraz „Nauczycielka”, „John Wick 2”, „Ślady stóp”, „Balerina” i „Lego® Batman: Film”. Na wybranych seansach konkursy z nagrodami.

Szczegóły
„Ziemia niczyja” - retransmisja z National Theatre w Londynie

2017-01-24

CKF Stylowy zaprasza na retransmisję przedstawienia teatralnego z National Theatre w Londynie. 24 stycznia 2017, godz. 19:00 na kinowym ekranie „Ziemia niczyja” z Ianem McKellenem i Patrickiem Stewartem. To klasyczna już komedia Harolda Pintera („Kochanica Francuza”), laureata literackiej Nagrody Nobla, przedstawiciela teatru absurdu.

Szczegóły
FERIE W KINIE

2017.01.17-26

CKF "Stylowy" zaprasza na Ferie w kinie. W czasie zimowego wypoczynku we wtorki, środy i czwartki (17-19 i 24-26 stycznia 2017) o godz. 10:30 odbędą się specjalne seanse filmowe poprzedzone ciekawymi spotkaniami lub konkursami. W programie: spotkanie tematyczne (ok. 15 min) oraz projekcja filmu. W repertuarze: „Sing”, „Królowa śniegu 3: Ogień i lód”, „Balerina”,„Ostatni smok świata”. Bilety: 12 zł.

Szczegóły
SYLWESTROWY MARATON FILMOWY

2016-12-31

CKF "Stylowy" zaprasza na Sylwestrowy Maraton Filmowy 31 grudnia 2016. W programie filmowym aż 3 komedie: „Dusigrosz”, „Po prostu przyjaźń” /przedpremierowo!/ oraz „La La Land” /przedpremierowo!/. W przerwie o północy toast noworoczny. Początek maratonu o godz. 20:00. Cena: 53 zł/osoba.

Szczegóły
5. PRZEGLĄD FILMOWY "ALCHEMIA KINA"

2016.12.17-18

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu oraz Dyskusyjny Klub Filmowy „Senso” zapraszają na 5. Przegląd Filmowy „Alchemia Kina”. W dniach 17-18 grudnia 2016 miłośnicy dziesiątej muzy zobaczą filmy nagradzane i doceniane na festiwalach. Znajdziemy wśród nich uhonorowany za reżyserię na MFF w Locarno „Kosmos”, nominowanego do Złotego Globu „Szermierza”, nagrodzone w San Sebastian „Wróble” oraz czarną komedię „Pycha”, która zdobyła tegoroczną Swiss Film Prize w dwóch kategoriach aktorskich. To również przegląd znakomitych twórców filmowych z Andrzejem Żuławskim na czele. Do wszystkich filmów prezentowanych w ramach przeglądu prelekcje wygłosi Piotr Kotowski – Rektor Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu.

Szczegóły
Święto Kina po raz trzeci w Stylowym!

2016.12.10-11

Święto Kina to wyjątkowe wydarzenie, które na stałe wpisało się w zimowy kalendarz kulturalnych wydarzeń w Polsce. Jego zadaniem jest popularyzowanie kina oraz zachęcenie do spędzania pozytywnego, inspirującego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Ideą akcji jest propagowanie kultury filmu, która ma skupiać widzów wokół dobrych i wartościowych emocji, a przekaz z ekranu inspirować do wielu rozmów, przemyśleń, a także do zabawy i relaksu.

Szczegóły
MIKOŁAJKI W STYLOWYM

2016-12-04

Ptaki, gady i ssaki w kinie! I to nie tylko na ekranie. Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na spotkanie oko w oko ze zwinną jaszczurką, olbrzymim wężem, kolorową papugą, figlarną małpką i powolnym żółwiem. Z okazji Mikołajek 4 grudnia 2016 w godzinach 12:00-16:00 kinowy hol zaroi się dzikimi zwierzętami z zamojskiego Ogrodu Zoologicznego. Niektóre zwierzątka będzie można głaskać i brać na ręce, a ponadto robić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. Zwierzaków nie zabraknie również na ekranach CKF Stylowy. W mikołajkowym repertuarze najnowsze animacje i filmy: „Kubo i dwie struny”, „Vaiana: Skarb oceanu”, „Wilk w owczej skórze”, „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”, „Za niebieskimi drzwiami” oraz „Parauszek i przyjaciele” dla maluchów w ramach Dziecięcych Poranków Filmowych. Na wybranych seansach konkursy z nagrodami.

Szczegóły
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds