„Rozenkranc i Gildenstern nie żyją” – retransmisja spektaklu 2017-07-04

CKF Stylowy serdecznie zaprasza na retransmisję spektaklu „Rozenkranc i Gildenstern nie żyją”. W błyskotliwie zabawnej komedii sytuacyjnej Toma Stopparda (zdobywcy Oskara za scenariusz do filmu „Zakochany Szekspir”) wystąpią Daniel Radcliffe („Harry Potter”), Joshua McGuire („Godzina”) i David Haig („Cztery wesela i pogrzeb”). Spektakl na ekranie CKF Stylowy 4 lipca 2017 o godz. 19:00 w ramach 42. Zamojskiego Lata Teatralnego.

 

Przedstawienie z polskimi napisami. Czas trwania ok. 2 godzin i 30 minut

Bilety: 20 zł (ulgowe), 25 zł (normalne)


WTOREK, 04-07-2017
ROZENKRANC I GILDENSTERN NIE ŻYJĄ - godz. 19:00 KUP BILET


 • ROZENKRANC I GILDENSTERN NIE ŻYJĄ

  Rosencrantz & Guildenstern Are Dead

  Wielka Brytania 2017 / spektakl teatralny / 150 min. / od 12 lat

  premiera: 2017-04-20 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2017-07-04 do 2017-07-04

  rezyseria: David Leveaux

  scenariusz:

  obsada: Daniel Radcliffe, Joshua McGuire, David Haig

  Daniel Radcliffe („Harry Potter”), Joshua McGuire („Godzina”) i David Haig („Cztery wesela i pogrzeb”, „Świadek oskarżenia”) w błyskotliwie zabawnej komedii sytuacyjnej Toma Stopparda, transmitowanej na żywo z teatru Old Vic w Londynie. Główni bohaterowie sztuki to postaci wyjęte z „Hamleta” Szekspira. Rozenkranc i Gildenstern byli jego przyjaciółmi, dworzanami, którym...

  Więcej informacji

Aktualności

 • Gumografia - nowa wystawa fotograficzna w Galerii Stylowy

  Centrum Kultury Filmowej “Stylowy” oraz Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zapraszają na wystawę fotografii Wiesława Turno zatytułowaną „Gumografia”. Wernisaż wystawy oraz spotkanie z autorem odbędzie się 3 lipca (poniedziałek) 2017r. o godz. 17:00 w Galerii Fotografii STYLOWY.

  więcej

 • „Transformers: Ostatni Rycerz” – uczta dla oka

  Już 23 czerwca na ekrany CKF Stylowy wejdzie jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku – „Transformers: Ostatni Rycerz”. To będzie mocne uderzenie.

  więcej

 • Nabór wolontariuszy na 5. Zamojski Festiwal Filmowy "Spotkania z historią"

  Zapraszamy do współpracy wolontariuszy, którzy pomogą przy obsłudze 5. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią” w dniach 16-19 sierpnia 2017.

  więcej

Starsze newsy
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds