„Ziemia niczyja” - retransmisja z National Theatre w Londynie 2017-01-24

CKF Stylowy zaprasza na retransmisję przedstawienia teatralnego z National Theatre w Londynie. 24 stycznia 2017, godz. 19:00 na kinowym ekranie „Ziemia niczyja” z Ianem McKellenem i Patrickiem Stewartem. To klasyczna już komedia Harolda Pintera („Kochanica Francuza”), laureata literackiej Nagrody Nobla, przedstawiciela teatru absurdu.

W „Ziemi niczyjej” - Ian McKellen („Władca Pierścieni”,„X-men” „Hobbit”) i Patrick Stewart, legendarni brytyjscy aktorzy – jako pisarze Hirst i Spooner – spotykają się w jednym z londyńskich pubów i zaczynają pić. Po pewnym czasie przenoszą się do znajdującej się nieopodal rezydencji Hirsta. Coraz bardziej pijani, opowiadają sobie coraz bardziej niewiarygodne historie. Zakończenie wieczoru komplikuje pojawienie się dwóch niepokojących i tajemniczych młodych ludzi (w tych rolach Owen Teale i Damien Molony)… Reżyseruje Sean Mathias („Piętno”). Spektakl powraca na scenę West Endu po olbrzymim sukcesie na Broadwayu.

Spektakl dla widzów powyżej 15. roku życia.

Przedstawienie z polskimi napisami.

Bilety: 20 zł (ulgowe), 25 zł (normalne)
 • ZIEMIA NICZYJA

  Wielka Brytania 2016 / spektakl teatralny / 150 min. / od 15 lat

  premiera: 2016-12-15 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2017-01-24 do 2017-01-24

  rezyseria: Sean Mathias

  scenariusz:

  obsada: Ian McKellen, Patrick Stewart, Owen Teale, Damien Molony

  Ian McKellen („Władca Pierścieni”, „X-men”, „Hobbit”) i Patrick Stewart („Star Trek”, „X-men”) tym razem w klasycznej już komedii Harolda Pintera („Kochanica Francuza”), laureata literackiej Nagrody Nobla, przedstawiciela teatru absurdu. Ci dwaj legendarni brytyjscy aktorzy – jako pisarze Spooner i Hirst – spotykają się w jednym z londyńskich pubów i zaczynają pić....

  Więcej informacji

Aktualności

 • Dzień Matki w kinie

  CKF Stylowy zaprasza na specjalny seans filmowy „MAMY 2 MAMY” z okazji Dnia Matki 26 maja 2017 o godz.18:00. Najnowszy film Noemie Saglio to Bridget Jones po francusku, czyli Juliette Binoche w niemożliwie komediowej roli. Przed projekcją filmu konkurs z nagrodami.

  więcej

 • SMERFY przedpremierowo w CKF Stylowy

  To będzie najbardziej niebieski maj w historii! Na wielki ekran wracają Smerfy! Po raz pierwszy w całkowicie animowanym filmie – „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”. W CKF Stylowy film będzie można obejrzeć już od 19 maja. Tydzień przed oficjalną premierą! Zapraszamy!

  więcej

 • "Oczy szeroko zamknięte" - wystawa fotografii

  CKF "Stylowy" oraz Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne serdecznie zapraszają na wystawę fotografii Kamili Krawczyk zatytułowaną "Oczy szeroko zamknięte". Wystawę można oglądać w CKF Stylowy do połowy czerwca 2017. Spotkanie z autorką zdjęć odbędzie się 10 czerwca 2017 o godz. 17:00. Wstęp wolny.

  więcej

Starsze newsy
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds