„Ziemia niczyja” - retransmisja z National Theatre w Londynie 2017-01-24

CKF Stylowy zaprasza na retransmisję przedstawienia teatralnego z National Theatre w Londynie. 24 stycznia 2017, godz. 19:00 na kinowym ekranie „Ziemia niczyja” z Ianem McKellenem i Patrickiem Stewartem. To klasyczna już komedia Harolda Pintera („Kochanica Francuza”), laureata literackiej Nagrody Nobla, przedstawiciela teatru absurdu.

W „Ziemi niczyjej” - Ian McKellen („Władca Pierścieni”,„X-men” „Hobbit”) i Patrick Stewart, legendarni brytyjscy aktorzy – jako pisarze Hirst i Spooner – spotykają się w jednym z londyńskich pubów i zaczynają pić. Po pewnym czasie przenoszą się do znajdującej się nieopodal rezydencji Hirsta. Coraz bardziej pijani, opowiadają sobie coraz bardziej niewiarygodne historie. Zakończenie wieczoru komplikuje pojawienie się dwóch niepokojących i tajemniczych młodych ludzi (w tych rolach Owen Teale i Damien Molony)… Reżyseruje Sean Mathias („Piętno”). Spektakl powraca na scenę West Endu po olbrzymim sukcesie na Broadwayu.

Spektakl dla widzów powyżej 15. roku życia.

Przedstawienie z polskimi napisami.

Bilety: 20 zł (ulgowe), 25 zł (normalne)

 • ZIEMIA NICZYJA

  Wielka Brytania 2016 / spektakl teatralny / 150 min. / od 15 lat

  premiera: 2016-12-15 (Polska) (Świat)

  Gramy: od 2017-01-24 do 2017-01-24

  rezyseria: Sean Mathias

  scenariusz:

  obsada: Ian McKellen, Patrick Stewart, Owen Teale, Damien Molony

  Ian McKellen („Władca Pierścieni”, „X-men”, „Hobbit”) i Patrick Stewart („Star Trek”, „X-men”) tym razem w klasycznej już komedii Harolda Pintera („Kochanica Francuza”), laureata literackiej Nagrody Nobla, przedstawiciela teatru absurdu. Ci dwaj legendarni brytyjscy aktorzy – jako pisarze Spooner i Hirst – spotykają się w jednym z londyńskich pubów i zaczynają pić....

  Więcej informacji

Aktualności

 • Dzień Kobiet w kinie

  W CKF "Stylowy" wyjątkowy repertuar dla Pań z okazji Dnia Kobiet. 8 marca 2017 na ekranach zamojskiego kina: „PORADY NA ZDRADY” - nowa komedia Ryszarda Zatorskiego z doborową obsadą; „MARIA SKŁODOWSKA-CURIE” - międzynarodowa koprodukcja o życiu słynnej polskiej noblistki; „BODO” - opowieść o życiu Eugeniusza Bodo – największego gwiazdora międzywojennego polskiego kina i kabaretu, aktora, reżysera, producenta, biznesmena, bohatera plotek i skandali, obiektu westchnień kobiet i idola mężczyzn. Specjalnie z okazji Dnia Kobiet na wybranych seansach będą organizowane konkursy z nagrodami.

  więcej

 • Ruszyła przedsprzedaż biletów na "Piękną i Bestię"

  Znana opowieść i uwielbiane przez widzów postacie ożyją w olśniewającej fabularnej wersji klasycznej animacji pt. „Piękna i Bestia”. Najnowszy film Disneya na ekranach CKF Stylowy od 17 marca 2017. Kup bilety w przedsprzedaży już dzisiaj!

  więcej

 • Kobiecy wieczór w Stylowym

  CKF Stylowy zaprasza na Kobiecy wieczór w Stylowym. 23 lutego 2017 o godz. 18:00 najbardziej oczekiwana i najgorętsza produkcja roku „Ciemniejsza strona Greya”. To druga część ekranizacji światowego bestsellera E.L. James. Przed seansem konkursy i upominki dla Pań. Bilety: 15 zł (ulg.) /17 zł (norm.)

  więcej

Starsze newsy
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds