THE BEATLES AND WORLD WAR II – premiera filmu i koncert muzyki The Beatles 2016-10-04

Galeria

Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu oraz Orkiestra Symfoniczna im. K. Namysłowskiego w Zamościu zapraszają na światową premierę filmu muzycznego „The Beatles and World War II” i koncert muzyki The Beatles w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego pod dyrekcją Tadeusza Wicherka. Gościem spotkania będzie reżyser filmu – Tony Palmer. Wydarzenie odbędzie się 4 października 2016 o godz. 19:00 w CKF Stylowy.

Bilety: 15 zł / 30 zł do nabycia w kasach CKF Stylowy, ul. Odrodzenia 9 lub online: www.stylowy.net

KUP BILETAktualności

 • Kobiecy wieczór z filmem "Listy do M.3"

  CKF Stylowy zaprasza Panie na spotkanie filmowe w kobiecym gronie. Na ekranie przebojowe „Listy do M. 3”. A w nich: gwiazdorska obsada, humor, wzruszenia, muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. „Listy do M. 3” to historia kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek. Kobiecy wieczór w Stylowy z filmem „Listy do M. 3” już 23 listopada 2017 o godz. 18:00.

  więcej

 • Roztoczańskie wodospady - wystawa fotograficzna

  CKF „Stylowy” oraz Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne serdecznie zapraszają na wystawę fotograficzną Wojciecha Chudzika zatytułowaną „Roztoczańskie wodospady”. Wystawę można oglądać w Galerii Stylowy (hol przed wejściem do sal kinowych) do końca listopada br. Wstęp wolny. Zapraszamy!

  więcej

 • Listy do M. 3 - przedsprzedaż biletów

  Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. Listy do M. 3 to historia kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek. „Listy do M. 3” na ekranach CKF Stylowy już 10 listopada 2017. Kup bilety w przedsprzedaży już dziś!

  więcej

Starsze newsy
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds