Aktualnie na ekranie

AUTA 3 TRANSFORMERS: OSTATNI RYCERZ KRÓL ARTUR: LEGENDA MIECZA MIŁOŚĆ AŻ PO ŚLUB OLD FASHIONED SMERFY: POSZUKIWACZE ZAGINIONEJ WIOSKI MUMIA ETIUDA i ANIMA cz. 1

Aktualności

 • Gumografia - nowa wystawa fotograficzna w Galerii Stylowy

  Centrum Kultury Filmowej “Stylowy” oraz Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zapraszają na wystawę fotografii Wiesława Turno zatytułowaną „Gumografia”. Wernisaż wystawy oraz spotkanie z autorem odbędzie się 3 lipca (poniedziałek) 2017r. o godz. 17:00 w Galerii Fotografii STYLOWY.

  więcej

 • „Transformers: Ostatni Rycerz” – uczta dla oka

  Już 23 czerwca na ekrany CKF Stylowy wejdzie jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku – „Transformers: Ostatni Rycerz”. To będzie mocne uderzenie.

  więcej

 • Nabór wolontariuszy na 5. Zamojski Festiwal Filmowy "Spotkania z historią"

  Zapraszamy do współpracy wolontariuszy, którzy pomogą przy obsłudze 5. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią” w dniach 16-19 sierpnia 2017.

  więcej

Starsze wiadomości

Wydarzenia

 • Objazdowa Etiuda & Anima w Zamościu

  Objazdowa Etiuda & Anima w Zamościu 2017.06.23-27

  CKF Stylowy zaprasza na replikę festiwalu Etiuda&Anima. W programie najlepsze etiudy studenckie ze szkół filmowych całego świata (fabuły i dokumenty) oraz międzynarodowy program filmów animowanych. Objazdowa Etiuda & Anima to pięć niezwykłych seansów pełnych różnorodnych emocji opowiedzianych przez profesjonalistów i młodych reżyserów m.in. z Kanady, Estonii, Rosji, Korei Południowej, Polski, Francji, Argentyny, Węgier czy Chorwacji. Wśród propozycji filmowych nominowane do studenckiego Oscara „Lokatorki” Klary Kochańskiej. Na projekcje filmowe zapraszamy w dniach 23 – 27 czerwca 2017 o godz. 19:00.

  więcej

 • „Rozenkranc i Gildenstern nie żyją” – retransmisja spektaklu

  „Rozenkranc i Gildenstern nie żyją” – retransmisja spektaklu 2017-07-04

  CKF Stylowy serdecznie zaprasza na retransmisję spektaklu „Rozenkranc i Gildenstern nie żyją”. W błyskotliwie zabawnej komedii sytuacyjnej Toma Stopparda (zdobywcy Oskara za scenariusz do filmu „Zakochany Szekspir”) wystąpią Daniel Radcliffe („Harry Potter”), Joshua McGuire („Godzina”) i David Haig („Cztery wesela i pogrzeb”). Spektakl na ekranie CKF Stylowy 4 lipca 2017 o godz. 19:00 w ramach 42. Zamojskiego Lata Teatralnego.

  więcej

 • BAJKOWE LATO W STYLOWYM

  BAJKOWE LATO W STYLOWYM 2017.07.04-08.22

  CKF „Stylowy” serdecznie zaprasza najmłodszych kinomanów na wakacyjne seanse filmowe, którym towarzyszyć będą konkursy z nagrodami i niespodzianki. Na dużym ekranie zobaczycie najnowsze i najbardziej oczekiwane animacje. Bajkowe Lato w Stylowym od 4 lipca do 22 sierpnia 2017 we wtorki o godz. 10:30. Bilety: 12 zł.

  więcej

Wydarzenia archiwalne
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds