Aktualnie na ekranie

CIEMNIEJSZA STRONA GREYA BYŁ SOBIE PIES PORADY NA ZDRADY ZERWANY KŁOS POLANDJA POKOT MILCZENIE PRAKTYKANT

Aktualności

 • Dzień Kobiet w kinie

  W CKF "Stylowy" wyjątkowy repertuar dla Pań z okazji Dnia Kobiet. 8 marca 2017 na ekranach zamojskiego kina: „PORADY NA ZDRADY” - nowa komedia Ryszarda Zatorskiego z doborową obsadą; „MARIA SKŁODOWSKA-CURIE” - międzynarodowa koprodukcja o życiu słynnej polskiej noblistki; „BODO” - opowieść o życiu Eugeniusza Bodo – największego gwiazdora międzywojennego polskiego kina i kabaretu, aktora, reżysera, producenta, biznesmena, bohatera plotek i skandali, obiektu westchnień kobiet i idola mężczyzn. Specjalnie z okazji Dnia Kobiet na wybranych seansach będą organizowane konkursy z nagrodami.

  więcej

 • Ruszyła przedsprzedaż biletów na "Piękną i Bestię"

  Znana opowieść i uwielbiane przez widzów postacie ożyją w olśniewającej fabularnej wersji klasycznej animacji pt. „Piękna i Bestia”. Najnowszy film Disneya na ekranach CKF Stylowy od 17 marca 2017. Kup bilety w przedsprzedaży już dzisiaj!

  więcej

 • Kobiecy wieczór w Stylowym

  CKF Stylowy zaprasza na Kobiecy wieczór w Stylowym. 23 lutego 2017 o godz. 18:00 najbardziej oczekiwana i najgorętsza produkcja roku „Ciemniejsza strona Greya”. To druga część ekranizacji światowego bestsellera E.L. James. Przed seansem konkursy i upominki dla Pań. Bilety: 15 zł (ulg.) /17 zł (norm.)

  więcej

Starsze wiadomości

Wydarzenia

 • 22. Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego „Sacrofilm”

  22. Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego „Sacrofilm” 2017.03.04-09

  22. Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego „Sacrofilm” odbędą się w Zamościu w dniach 4-9 marca 2017. W bieżącej edycji przeglądu w salach kinowych CKF Stylowy, a także salach wykładowych WSZiA zagości temat przebaczenia i pojednania. Wśród zaproszonych gości będą twórcy filmowi: Krzysztof Zanussi, Wiktoria Trofimenko (Ukraina), Marek Tomasz Pawłowski i Małgorzata Walczak, filmoznawcy: ks. prof. Marek Lis, Piotr Kotowski, o. Marek Kotyński oraz przedstawiciele innych wyznań – mufti Nedal Abu Tabaq. W ofercie filmowej pojawi się 10 tytułów, które podejmują szeroko pojętą tematykę religijną, metafizyczną i egzystencjalną. To niezwykle ambitne kino, nastawione na odkrywanie sacrum. Pozwala znaleźć wartości, które łączą ludzi, niezależnie od wyznawanej wiary, środowiska, kraju, w którym się żyje.

  więcej

 • METROPOLITAN OPERA NA WIELKIM EKRANIE

  METROPOLITAN OPERA NA WIELKIM EKRANIE 2017.03.11-05.13

  CKF Stylowy zaprasza na transmisje oraz retransmisje przedstawień operowych z nowojorskiej The Metropolitan Opera. Od marca do maja 2017 roku na kinowym ekranie arcydzieła operowe Giuseppe Verdiego – TRAVIATA (11.03) i NABUCCO (25.03) oraz EUGENIUSZ ONIEGIN (22.04) Piotra Czajkowskiego i KAWALER Z RÓŻĄ Richarda Straussa (13.05).

  więcej

 • LA TRAVIATA G. Verdi – transmisja z The Metropolitan Opera

  LA TRAVIATA G. Verdi – transmisja z The Metropolitan Opera 2017-03-11

  CKF Stylowy zaprasza na transmisję spektaklu operowego z nowojorskiej The Metropolitan Opera. Już 11 marca 2017 o godz. 18:55 na ekranie „La traviata”. Słynne arcydzieło Verdiego w niemniej słynnej inscenizacji Willy’ego Deckera to produkcja, które obiegła niemal cały świat operowy. Była prezentowana na prestiżowych festiwalach, a także podczas cyklu transmisji „The Met: Live in HD”.

  więcej

 • „Mizantrop” - retransmisja z Comédie-Française w Paryżu

  „Mizantrop” - retransmisja z Comédie-Française w Paryżu 2017-03-22

  CKF Stylowy zaprasza na retransmisję przedstawienia teatralnego z Comédie-Française w Paryżu. 22 marca 2017, godz. 19:00 zupełna nowość wśród prezentowanych do tej pory przedstawień teatralnych – „Mizantrop” Moliera - jedna z najważniejszych sztuk francuskiej dramaturgii. Sztukę wyreżyserował Clément Hervieu-Léger, aktor i reżyser młodego pokolenia.

  więcej

Wydarzenia archiwalne
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds