Aktualnie na ekranie

SZYBCY I WŚCIEKLI 8 DZIECIAK RZĄDZI BIKINI BLUE OSTATNIA KLĄTWA KLIENT KONSTYTUCJA

Aktualności

 • Kobiecy wieczór z filmem "Bikini blue"

  CKF Stylowy zaprasza Panie na Kobiecy wieczór. Najbliższe filmowe spotkanie dla Pań odbędzie się 4 maja 2017 o godz. 17:00. Na ekranie „Bikini blue” - historia o tym, jak można oszaleć z miłości. Akcja filmu rozgrywa się w Anglii pod koniec II wojny światowej. W główne postaci wcielili się Tomasz Kot i Lianne Harvey. Przed seansem konkursy i upominki dla Pań. Bilety: 15 zł (ulg.), 17 zł (norm.).

  więcej

 • Przedsprzedaż biletów na film Strażnicy Galaktyki 2

  Premiera widowiska Strażnicy Galaktyki vol. 2 zbliża się wielkimi krokami. Film wejdzie na ekrany 5 maja 2017. Kupując bilety w przedsprzedaży mogą Państwo obejrzeć ten film jako jedni z pierwszych w Polsce. Zapraszamy do kas CKF Stylowy lub do zakupu biletu online.

  więcej

 • Marek Marcola „Wspomnienia z podróży” – wystawa fotografii

  CKF Stylowy oraz Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zapraszają na wystawę fotografii Marka Marcoli zatytułowaną „Wspomnienia z podróży”. Wernisaż odbędzie się w piątek 21 kwietnia 2017 o godz. 17.00. Wystawę można oglądać w Galerii Stylowy do 11 maja. Wstęp wolny.

  więcej

Starsze wiadomości

Wydarzenia

 • METROPOLITAN OPERA NA WIELKIM EKRANIE

  METROPOLITAN OPERA NA WIELKIM EKRANIE 2017.03.11-05.13

  CKF Stylowy zaprasza na transmisje oraz retransmisje przedstawień operowych z nowojorskiej The Metropolitan Opera. Od marca do maja 2017 roku na kinowym ekranie arcydzieła operowe Giuseppe Verdiego – TRAVIATA (11.03) i NABUCCO (25.03) oraz EUGENIUSZ ONIEGIN (22.04) Piotra Czajkowskiego i KAWALER Z RÓŻĄ Richarda Straussa (13.05).

  więcej

 • WIOSNA FILMÓW w POLSCE

  WIOSNA FILMÓW w POLSCE 2017.04.21-27

  Podróżujący po całej Polsce festiwal WIOSNA FILMÓW po raz kolejny trafi do Zamościa. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć filmy wielokrotnie nagrodzone na największych festiwalach filmowych świata. Zamojska replika festiwalu WIOSNA FILMÓW odbędzie się w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu w dniach 21-27 kwietnia 2017, godz. 19:00.

  więcej

 • Richard Strauss „Kawaler z różą” – transmisja z The Metropolitan Opera

  Richard Strauss „Kawaler z różą” – transmisja z The Metropolitan Opera 2017-05-13

  CKF "Stylowy" zaprasza na transmisję spektaklu operowego z nowojorskiej The Metropolitan Opera. 13 maja 2017 o godz. 18:30 na ekranie „Kawaler z różą” - najbardziej wiedeńska z oper Richarda Straussa, twórczo nawiązująca do lekkich i pikantnych dzieł W.A. Mozarta. W obsadzie zobaczymy Renée Fleming, najwspanialszą odtwórczynię tej roli w ostatnich trzech dekadach.

  więcej

 • 8. Przegląd Nowego Kina Francuskiego

  8. Przegląd Nowego Kina Francuskiego 2017.05.19-25

  CKF Stylowy zaprasza na 8. edycję Przeglądu Nowego Kina Francuskiego, która odbędzie się w dniach 19-25 maja 2017. W programie znalazły się najciekawsze filmy francuskie ostatnich lat, prezentowane na międzynarodowych festiwalach. W podróż po filmowej Francji zabiorą nas m.in.: Lambert Wilson w roli legendarnego francuskiego podróżnika Jacquesa-Yvesa Cousteau (Odyseja, reż. Jérôme Salle), Gérard Depardieu, próbujący swych sił jako raper (Tour de France, reż. Rachid Djaïdani) czy Juliette Binoche w brawurowej roli zwariowanej arystokratki (Martwe wody, reż. Bruno Dumont).

  więcej

Wydarzenia archiwalne
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds