Aktualnie na ekranie

SZTUKA KOCHANIA. HISTORIA MICHALINY WISŁOCKIEJ PIĘKNA I BESTIA AZYL POWER RANGERS ZAJĄC MAX RATUJE WIELKANOC OZZY PERSONAL SHOPPER GOLD CHATA

Aktualności

 • Kobiecy wieczór w Stylowym

  CKF "Stylowy" zaprasza Panie na spotkanie filmowe z cyklu Kobiece wieczory 23 marca 2017 o godz. 18:00. Na ekranie „Chata” - ekranizacja światowego bestsellera, który stał się literacką sensacją w kilkudziesięciu krajach świata, także w Polsce. To poruszająca opowieść o niezwykłej podróży, która pozwala zrozpaczonemu ojcu na nowo odnaleźć sens życia i odkryć ostateczną prawdę o miłości, stracie i przebaczeniu. Przed seansem konkursy i upominki dla Pań.

  więcej

 • "Portret" wystawa fotografii w Galerii Stylowy

  CKF Stylowy, Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne oraz autorki: Joanna Białonoga, Aleksandra Ślepko i Aleksandra Torbiczuk serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy fotografii pt. Portret. Wernisaż odbędzie się 17 marca 2017 roku w Galerii Fotografii Stylowy o godzinie 16:00.

  więcej

 • "Służąca" w Kinie Konesera

  CKF Stylowy oraz DKF Senso zapraszają na projekcję najnowszego filmu Park Chan-wooka „Służąca”. To przewrotny i zmysłowy thriller oparty na bestsellerowej powieści Sarah Waters „Złodziejka”. Park Chan-wook stworzył porażające wizualnie i trzymające do końca w napięciu widowisko, w którym nic nie jest tym, czym się początkowo wydaje. „Służąca” podbiła serca widowni tegorocznego festiwalu w Cannes, gdzie film miał swoją światową premierę. Na projekcję filmu w ramach cyklu Kino Konesera zapraszamy 16 marca 2017 o godz. 19:30.

  więcej

Starsze wiadomości

Wydarzenia

 • METROPOLITAN OPERA NA WIELKIM EKRANIE

  METROPOLITAN OPERA NA WIELKIM EKRANIE 2017.03.11-05.13

  CKF Stylowy zaprasza na transmisje oraz retransmisje przedstawień operowych z nowojorskiej The Metropolitan Opera. Od marca do maja 2017 roku na kinowym ekranie arcydzieła operowe Giuseppe Verdiego – TRAVIATA (11.03) i NABUCCO (25.03) oraz EUGENIUSZ ONIEGIN (22.04) Piotra Czajkowskiego i KAWALER Z RÓŻĄ Richarda Straussa (13.05).

  więcej

 • NABUCCO G. Verdi – retransmisja z The Metropolitan Opera

  NABUCCO G. Verdi – retransmisja z The Metropolitan Opera 2017-03-25

  CKF Stylowy zaprasza na retransmisję jednej z najpopularniejszych oper świata, z najsłynniejszym żyjącym śpiewakiem w roli tytułowej na scenie The Metropolitan Opera. „NABUCCO”, pierwszy sukces kompozytorski Giuseppe Verdiego, do dziś pozostaje pozycją z żelaznego repertuaru operowego, kochaną przez publiczność i śpiewaków. Plácido Domingo, kiedyś jako tenor wielokrotnie śpiewał w tym dziele partię Izmaela, teraz, jako baryton, kreuje postać tytułową, pod batutą charyzmatycznego honorowego dyrektora muzycznego Met Jamesa Levine’a. „Nabucco” na ekranie CKF Stylowy 25 marca 2017 o godz. 18:55.

  więcej

 • WIOSNA FILMÓW w POLSCE

  WIOSNA FILMÓW w POLSCE 2017.04.21-27

  Podróżujący po całej Polsce festiwal WIOSNA FILMÓW po raz kolejny trafi do Zamościa. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć filmy wielokrotnie nagrodzone na największych festiwalach filmowych świata. Zamojska replika festiwalu WIOSNA FILMÓW odbędzie się w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu w dniach 21-27 kwietnia 2017, godz. 19:00.

  więcej

Wydarzenia archiwalne
background
Logo BIP Logo Miasto Zamość Logo Fundusze Europejskie Logo RPO Lubelskie logo SKSiL logo PISF logo Sieci Polskich Kin Cyfrowych logo KinAds